1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kotalı İnternet Borcu Sorgulama

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Kotalı İnternet Borcu Sorgula ,
  Kotalı İnternet Borcu Sorgulama ,
  İntenet Borcumu Nasıl Öğrenebilirim ? ,
  Kotalı İnternet Borcu Nasıl Öğrenilir ? ,

  Adsl borcunuzu; ADSL Internet türünüz limitsiz ise zaten ödemeniz gereken borç sabit olacağı için bir sorun yok. Eğer limitli ADSL kullanıyorsanız, ADSL aboneleri için Türk Telekom’un web sitesinde kullanıcıların evlerinde veya işyerlerinde kullandıkları internet erişimi miktarını kontrol eden bir sayfa bulunmaktadır.Bu sayfa sadece kotalı ADSL hizmeti kullanan türk telekom aboneleri içindir. Sayfaya girdiğinizde şifreyi bilmiyorsanız veya daha önce bir değişiklik yapmadıysanız kullanıcı adınız alan adı + telefon numaranız’dır.

  Şifreniz de sadece telefon numaranızdır.Örneğin; İstanbul avrupa yakasında oturan bir Kotalı ADSL Abonesinin telefon numarası 1234567 olsun. O halde bu abonenin kullanıcı adı 2121234567 ve şifresi de 1234567 olur. Gerekli bilgileri girip güvenlik kodunuda (resim içindeki harfler ve sayılar) doğru girdiğiniz zaman ilk defa girdiğinizde büyük bir sözleşme metni ile karşılaşacaksınız. Tamam’a basıp, ekranın sol üst köşesinde bulunan Kullanım Bilgileri > Aylık Transfer yolunu izleyin.

  Kota bilgileri kısmında sizi ilgilendiren ve ücret ödemenizi sorgulama gerektirecek tek şey Toplam Download miktarıdır. Bu bölümdeki parantez içinde bulunan GB değerli kısım sizin kullanmış olduğunuz limittir.

  Örneğin; aylık 6GB kotanız var ve siz 9GB kullanmış iseniz ödemeniz gereken miktar şu anki (17-12-2007) adsl tarifesine göre 39YTL dir ve limit aşım ücreti MB başına 0.9 Kuruş olduğuna göre 3GB lık bir aşım yaptığınız için ödemeniz gereken tutar 39+0.9*3000= 66YTL yapmaktadır.Bu şekilde adsl borcunuzu hesaplayabilirsiniz.
   
 2. M

  Maide Yeni Üye

  sınırsız internet kullanın kotayla filanda uğraşmayın
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş