1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Masal Perisi tarafından paylaşıldı.

 1. Masal Perisi

  Masal Perisi Yeni Üye

  Kombi aldıktan sonra uzun süreli kullanım gerçekleştirmek istiyorsanız öncelikle aldığınızdan pişman olmayacağınız bir ürün seçiminde bulunmanız gerekmektedir. Sadece fiyata bakarak karar vermek yapacağınız en hatalı davranış olacaktır.

  Kombi alırken aşağıda önereceğim hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  *Tüm marka kombi ürünleri ile ilgili yetkililerden veya bayiliklerden gerekli bilgiyi almalı ve cihazları iyice tanıyarak seçimde bulunmalısınız.

  *Kombi kullanan yakınlarınızdan ya da kombiden anlayan kişilerden fikir alarak harekete geçebilirsiniz. Kombi şikayet ve yorumlar kısmını okuyarak da fikir edinebilirsiniz.

  *Kombi alırken firmaların satış sonrası hizmetlerini de araştırabilirsiniz. Yedek parça ya da servis imkanı bulunmayan hiçbir ürün tercihinde bulunmamalısınız.

  *Cihazların emniyet sistemlerini mutlaka incelemelisiniz.

  *Çevre dostu ve kalite standartlarını karşılayacak bir ürün seçiminde bulunmalısınız.

  *Yakıt bakımından tasarruf edeceğiniz ürün seçiminde bulunmalısınız. Kaliteli malzeme, uzun ömürlü kullanım sağlayacak bir ürün tercihinde bulunmalısınız.

  *Alacağınız cihazın tipine ve ısıl kapasitesi seçiminiz öncesinde bulunduğunuz daireyi mutlaka inceleterek karara varmalısınız.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş