1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koltuklarınızın Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Evinizdeki bir çok eşyanın zaman zaman bakıma ihtiyacı vardır. Özellikle sık kullandığınız koltuklarınızın sık aralıklarla bakımı yapılmalıdır. Hele bir de geniş bir aileniz varsa bu duruma daha çok özen göstermeniz gerekecektir. Oturma odalarınızda, salonlarınızda, ofislerinizde, bahçelerinizde ya da balkonlarınızdfa yer alan oturma gruplarınızı koltuk şampuanları ve antibakteriyel ürünlerle silinmelidir.

  Silme işlemi yıkma işleminin yapacağı derin temizliği yapmasa da koltuk bakımı açısından gerekli bir durumdur. Elektrikli süpürge ile süpürdüğünüz koltuklarınızın minderlerini mümkün mertebe güneş gören bir yerde havalandırmalısınız. Koltuk minderlerini mümkün ise ters- yüz yapmalısınız. Bunun yanı sıra koltuklarınızın yerini de değiştirebilirsiniz. Koltukların arka ve alt kısımlarının temizliğini asla ihmal etmemelisiniz.

  Kimi zaman oyun çağındaki çocuklarınız koltuklarınızın üzerinde bir şeyler yiyip içmek isterler. Bu duruma müsaade etmemelisiniz. Aynı zamanda evinizde evcil hayvan varsa onları koltuğa oturmayacak şekilde eğitmelisiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş