1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Bal Arısı tarafından paylaşıldı.

 1. B

  Bal Arısı Yeni Üye

  Oturma odalarımız, salonlarımız kimi zamansa iş yerlerimizde önemli bir yer işgal eden koltuklarımız nasıl yıkanır sorusuna cevabı genelde merak ederiz. Birçok toza, kire, lekeye tahammül edemezken kimi zaman koltuklarımızda mite ve akarlar keneler gibi yaşayan canlılarda bulunmaktadır. İnsan derisi ile beslenen bu canlılarda elbete ki belli bir zaman diliminde kurtulmak gerekmektedir.

  Derinlemesine temizlik etkisi yapacak uygun halı yıkma şampuanları ile koltukların uygun şekilde yıkanması bu canlılardan kurtulmanın en kolay yoludur. Astım ve solunum rahatsızlığına sebep olan bu canlılar insan sağlığı için büyük tehlike arz etmektedir. Süpürme ya da silme gibi üstün körü yapacağınız işlemlerle asla bu canlılardan kurtulamazsınız.

  Halılarınızı en güvenilir şekilde temizletebilmek için uygun ürün kullanımı gerçekleştiren koltuk yıkama firmalarından yardım isteyebileceğiniz gibi aynı zamanda güçlü vakum özelliğine sahip makinelerle de koltuk yıkama işleminizi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş