Kolay Müzik Notaları Melodika

T

Taha Sait ALTINTAŞ

Misafir
pek işime yaramadı ama herkese tavsiye ederim
çok süper şeyler var ama biraz kısa olanlardan da koyulsaydı iyi olurdu
:) :) :) :p :p :p ;) ;) ;) :( :( :(

S

sdfgh

Misafir
bu şarkıların notaları yanlış ortaya doğru düzgün bişey çıkmayınca benim evimde villa 2.kattan aşağıya hemen ensturumanımı attım ve parçalandı o ensturumana 10,000türk lirası vermiştim ama yeni bitane aldım amerikadan 40,000dolara bitane gitar aldım çok güzel onda çalıyorum bayyyyyyyy
töbe tbe : ))

C

cxzzcxcxzcxzcz

Misafir
Bunları geçen gün bir arkadaş ile buluştuğumuzda Beşiktaş sahilinde çalmıştık.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

Tanca Şenkal (Assolist)

Yeni Üye
Bence herkes adamların yanlışını düzeltip durmaın adamların eline geçen kaynaklar bu kadarmış napalım başka bir paylaşımda düzeltirler...

T

Tanca Şenkal (Assolist)

Yeni Üye
Arkadaşlar adamların yanlışını düzelterek onların takipçileri gözü önünde mahcup olmasını sağlıyorsunux adamların eline geçen kaynaklardaa öyle yazıyormuş artık başka bir paylaşımda düzeltirler....

B

BİLİNMEYEN222

Misafir
MELODİKA FİLÜTÜN AĞIZ YERİNE HORTUM TAKILAN BİRŞEY BENDE ŞİRİNLERİ VEREYİM SOL LA SOL Mİ SOL FA AZ BİR KISMI

A

ASLI IŞIK

Misafir
BENCE GÜZEL NOTALAR VAR NOTALARIN OLUŞTUĞU KONUM ÇOK GÜZEL ASLINDA SİTE GÜZEL SİTE GÖRÜNÜMLÜ GÖRÜNDÜKLERİNE GÖRE DE MUHTEŞEM:):p:rolleyes:

N

NİL ATAHAN

Misafir
VİLLANIN 2. KATINDAN ATTIM SAĞLAM OLDUĞU İÇİN KIRILMADI FLÜT ŞUAN BUNU DA İPAD İMLE YAZIYORUM ONUN HİÇBİR ŞEYİ YOK AMA ATMAYI DÜŞÜNÜYORUM

N

NİL ATAHAN

Misafir
bu şarkıların notaları yanlış ortaya doğru düzgün bişey çıkmayınca benim evimde villa 2.kattan aşağıya hemen ensturumanımı attım ve parçalandı o ensturumana 10,000türk lirası vermiştim ama yeni bitane aldım amerikadan 40,000dolara bitane gitar aldım çok güzel onda çalıyorum bayyyyyyyy
İREMCİK YALANCIIII