1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koç Burcu Temmuz 2011 Yorumları

Konu, 'Koç' kısmında king.man tarafından paylaşıldı.

 1. k

  king.man Yeni Üye

  Koç Burcu Temmuz 2011 yorumları, 2011 temmuz ayı koç burcu yorumları
  Koç Burcunu 2011 Temmuz ayında neler bekliyor?

  2011 Temmuz Koç Burcu

  [​IMG]

  2011 temmuz ayında koç burcunu neler beklediğini ünlü astrolog Rezzan Kiraz'ın yorumuyla ilerleyen başlığımızdan takip edebilirsiniz.
   
 2. A

  Abdullah Yeni Üye

  Venüsün Yengeç burcu süreci, siz Koçlar için ilgilenmeniz gereken aileniz, sevdikleriniz ve manevi değerleriniz doğal olarak enerjinizi durdurucu ikinci bir etki yaratabilir. Bir yandan da aşk konusunda garip bir şekilde eskiyi hatırlatan anılar gözlerinizin önünde şekillenmeye başlayabilir. Sanki bir şey sizi, eskiye çekiyor gibidir. Doğal olarak ilişkisinde sorun yaşayanlar, bu durumu ne kadar reddetmeye çalışsalar da, ister istemez geçmişi düşünmek zorunda kalabilirler. Ailevi ilişkiler açısından bu dönem evinizle alakalı meselelere duygusal yaklaşımınız, yuvanızın dirlik ve düzeni adına kendinizi ayarlamaya çalışmanız açısından olumludur. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, yuvanızla alakalı veya duygusal konularda paylaşım içinde olmayı sürdürmeniz, çevrenizle iletişiminizde ailevi değerlerinize önem vermeniz, huzur ve güvenliğinizi yeniden inşa etmek adına cesaretli olmanızdır.

  Bugüne kadar yaşadıklarınız ne olursa olsun şimdi gönül birliği yapma zamanınızdır. Belki bu tarihler arasında, değerlerinizi yeniden oluşturmak ve kendinizi güvende hissetmek için bazı kişilerle taviz vermeniz gerekebilir. Böyle anlarda verilen tavizden ziyade huzurunuz ve mutluluğunuz önemlidir. Bunu gurur meselesi yapmayınız. Bazı konularda içinizde belirtemediğiniz, söylemediğiniz duygular olsa bile sevdiklerinizle paylaşım içinde, bunların üstesinden gelmeye çalışınız. iş hayatınızla alakalı konularda gerçekçi bir bakış açısı içinde hareket etmeniz, düşünmeniz ve sistemli, disiplinli bir şekilde ayarlamalar yaparak sorumluluklarınızı ele almaktı. Satürn genel doğası gereği hangi burçta bulunursa bulunsun, o burcun özellikleriyle alakalı içsel ve dışsal baskılar uygulayarak sizi yaşamsal imtihana tabi tutan bir gezegendir.

  Onun amacı, sizin bu baskılara rağmen ne denli özgüvenli ve sorumluluk sahibi olduğunuzu sınamaktır. Gelelim Mars gezegenine. Mars ise Satürn gezegeninin tam tersine size mücadele etmeniz için ve isteklerinizi elde etmeniz adına savaşmanızı emreder. Bu durumda Satürn ve Mars gezegeninin iş evinizdeki bu kavuşumu, bir yandan temkinli olmanız diğer yandan ise öne atılmaya ve ele geçirmeye hazırlanmanız anlamı taşıdığından iki farklı olgunun savaşı gibi durabilir. Biz burada olumsuz etkilerinden ziyade bu iki enerjiyi nasıl olumlu kullanabilir ve bu dönemi başarılı geçirebiliriz onun üzerinde duralım. Tabi ki sizin genel doğanızı da göz ardı etmeden. Sizin de bildiğiniz gibi, bir Koç daima savaşçıdır. Onun astrolojik olarak dünyaya geliş amacı isteklerinin peşinden giderek ele geçirmektir. Önündeki engel veya istediği şeyin imkansızlığı onun için önemli değildir. Çocuksu bir cesaretle fayda zarar hesabı yapmadan ileriye atlayabilir. Oysaki iyi düşünmesi ve sistemli hareket etmesi ve varmak istediği hedefin çok iyi tespit edilmesi lazımdır....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş