1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koç Burcu Ağutos 2012 Yorumları

Konu, 'Koç' kısmında yaykoç tarafından paylaşıldı.

 1. y

  yaykoç Yeni Üye

  Koç Burcu Ağutos Ayı 2012 Yorumu,
  2012 Koç Burcu Ağutos Yorumları,  Ağutos ayına ortaklaşa para konuları, banka ödemeleri , vergi konuları ve benzeri konularla başlangıç yapacaksınız sevgili koçlar...1-3 Ağutos tarihleri arasında önemli görüşmelerde, konuşma veya anlaşmalarda sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanları yanlış anlamaya ve alınganlık yapmaya meyilli olacaksınız. Ne yaşarsanız yaşayın olayları fazla abartmayın. Merkürün gerilemesi 04 Ağutosa kadar sürecek. Bu dönem yanlış anlaşılmalara müsait olabilir, iş ve hizmet alanlarınızda ve yakın çevre, iletişim konularında sıkıntı ve zorluklar çekebilirsiniz. İyi habere gelecek olursak, bu hafta tüm hafta boyunca jüpiter ve plütondan olumlu etkiler altında olacaksınız.

  [​IMG]

  İş ve kariyer alanlarınızda parasal konularda önemli bir şans veya güç elde edebilirsiniz.16 Ağutos'dan sonra özellikle dış ortamlara ve yabancılara, seyahatlere dayalı işleriniz devreye girebilir. Ayrıca elinize güzel bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir.

  Kariyerinize alacağınız olumlu açıyla güzel bir iş teklifi veya var olan işlerinizden güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ay sonu, iş hayatınız fazlasıyla yoğun olabilir. Arkadaşlarınızla güzel planlar devreye girebilir.
   
 2. N

  Naime Yeni Üye

  Koç burcu kızımın burcu inanılmaz derecede inatçı bir burç
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş