1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Koah hastaliğina karbonat çözüm oluyor

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

 1. Y

  Yalnız Kalpler Misafir

  Özellikle sigara içen kişilerde nefes darlığı ve sürekli öksürük şeklinde kendini gösteren koah hastalığı uzun senelerdir çözümü aranan bir hastalık olarak bilinmektedir. Karbonatı kullanan ve olumlu sonuçlar alan bir kişinin paylaştığı bu bilgiyi öğrendikten sonra bende sizlerle paylaşmak istedim.

  Tıbbın bile çare bulmakta zorlandığı koah hastalığını karbonat ile iyileştiren bu kişi bu hastalıkla mücadele edenlere bi karbonat kullanımını tavsiye ediyor.

  78 yaşında bu hastalıkla mücadele eden kişi 62 sene boyunca sigara içmiş. İleri derecede KOAH hastası olan bu kişi sigarayı bırakarak karbonat kullanmaya başlamış. Tek yaptığı şey karbonatlı su içmek olmuş ve nebulazitörden karbonatlı su solüsyonunu akciğerlerine çekmeyi de ihmal etmemiş. Bunun yanında şeker kullanmayı bırakmış; bağışıklık sistemini geliştirmek için vitamin, mineral ve enzimler alarak sürekli zerdeçal tüketiminde bulunmuş. Bir yıl bile olmadan hastalık tamamen iyileşen kişi (bilgisayarlı tomografide sonuçlar tamamen temiz çıkınca) KOAH hastalarına bu yöntemleri tavsiye etmiş. Bu yöntem umarım koah hastalığı ile savaşan kişilere bir umut kapısı olur.

  Siz de Koah hastalığı çekiyor ve çareler arıyorsanız doktorunuzla işbirliği içinde bi karbonatı kullanmaya ne dersiniz?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş