1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Klasör renklendirme

Konu, 'Pc Güvenlik' kısmında sare tarafından paylaşıldı.

 1. s

  sare Yeni Üye

  [​IMG]
  [​IMG]


  Klasörlerinizin renkli olmasını istiyorsanız bu yazılımı tavisye ederim.


  Açıklama: Folder Marker'ı kullanarak klasörlerinizin rengini değiştirebilir veya onlara önem miktarını gösteren çeşitli işaret ve simgeler ekleyebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda klasörlere herhangi bir simge atamanıza da izin veriyor. Patch mevcuttur.  Bir dizine girdiğinizde onlarca dizin arasında aradığınız bir dizini bulmak (özellikle aceleniz varsa) çoğu zaman zordur. Bu işlemi kolaylaştırmak için sıklıkla aradığınız, kullandığınız yada farklı görünmesini istediğiniz dizinlere farklı renkler vermek yada daha güzeli değişik simgeler atamak ne güzel olurdu.

  Bunun için Arcticline Software firmasının geliştirdiği bir yazılım olan Folder Marker’ı kullanabilirsiniz.

  Folder Marker, bir dizinin önem derecesini veya dizindeki çalışmanın durumunu (yüksek, düşük, tamamlandı, yarım, planlandı gibi) gösterecek şekilde simgesini değiştirmeye yada dizine özel bir renk atamaya olanak sağlayan küçük bir uygulama. Bu işlemleri, herhangi bir dizine sağ tıklamayla girdiğinizde Folder Marker menüsüne geldiğinizde açılan menüden gerçekleştirebilirsiniz.

  İndirmek için tıkla
  <div>
  __________________
  http://img509.imageshack.us/img509/2...bgu6co0uv5.gif<br />[img width=125 height=125]http://img414.imageshack.us/img414/9408/sweetboyid4nk7ha6.gif[/img]
   
 2. S

  Sonbahar Yeni Üye

  Çok Güzel Bir Program Her Klasorün İsmine Uygun Renk Süper Gerçekten...
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Bilgisayara renk katan bir program/uygulama diyebiliriz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş