1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kırtasiye Yardımı 2011-2012

Konu, 'Eğitim Öğretim' kısmında hanife tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hanife Yeni Üye

  2011-2012 Kırtasiye yardımı ne zaman ödenecek
  Kırtasiye yardımı 2011-2012
  Öğretmenlere kırtasiye yardımı ne kadar


  Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, eğitim öğretim hizmetleri sınıfına dahil öğretmen unvanlı kadrolarda görevli olup, fiilen öğretmenlik yapanlara 570 TL ''öğretim yılına hazırlık ödeneği''nin 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren ödeneceğini açıkladı.

  Bakan Dinçer, ''Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği'' konulu yayımladığı genelgede, 6091 sayılı 2011 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanununa ekli ''K'' cetvelinde ''657 sayılı Kanunun ek 32. maddesi uyarınca verileceK öğretim yılına hazırlık ödeneği Bakanlar Kurulu kararı aranmaksızın 570 TL olarak ödenir. Bu ödeme öğretim yılının başladığı aydan sonra ve birinci dönem ders yılının sonundan önce göreve başlayanlara yüzde 75'i, birinci dönem ders yılından sonra ve ikinci dönem ders yılının sona ermesinden önce göreve başlayanlara ise yüzde 50'si oranında yapılır'' hükmünün 1 Ocak 2011 tarihinden geçerli olmak üzere yürürlüğe girdiğini anımsattı.
   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Okulların açılmaya başladığı şu günlerde kırtasiye derdide başladı özellikle büyük marketler kırtasiye malzemeleriyle dolu
   
 3. i

  irem Yeni Üye

  Bu para neden ögretmenlere ödeniyorki anlamadım gitti
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş