1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kilim Grubuna Ait Firmalar Hakkında

Konu, 'İlanlar' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Kilim Grubu ait firmalar hakkında
  Kilim kartaltepe Mensucat Fabrikası A.Ş
  Kilim Group Bilgileri


  Açıklama Kilim, 1953 yılında kurulmuş olan Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş. ile elli yıllık başarılı sanayiciliğinde beş şirketi bünyesinde barındıran bir şirketler topluluğudur. Kilim Grubuna ait firmalar sırasıyla şöyledir;
  Kartaltepe Mensucat Fabrikaları T.A.Ş. ,Kilim Dış Tic.ve Pazarlama A.Ş, Yeni Tekstil Mensucat Fabrikaları A.Ş.(Yeni Tekstil Konfeksiyon Fabrikası), Hamle Tekstil San. Ve Tic.A.Ş, Kilim Mensucat San.ve Tic.A.Ş.
  Edirne ve İstanbulda yer alan tekstil fabrikalarımız birer entegre tesis olup türlerinin en büyüklerindendir.
  Kartaltepe Mensucat Fabrikasının günlük full kapasitesi yaklaşık olarak 30,000 iğ ve 300 adet dokuma tezgahı ile denim ve gabardinde 100,000 metredir. Üç vardiyalı üretim ağımızda pamuklu, pamuk polyester ve veya viskon kalitelerimiz mevcuttur.

  [​IMG]
  Entegre tekstil fabrikamızda ham kumaşlar kasar, merserize, boya ve baskı işlemleri görmektedir.
  Amerika ve Avrupa pazarlarında küçümsenemeyecek pazar paylarına sahip konfeksiyon firmamız Yeni Tekstilin aylık kapasitesi 400 - 450,000 adettir.
  90ların sonunda fabrikalarımıza yapılan yeni yatırımlarla, gerek bizim gerek konfeksiyon firmamızın kalitesi ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi ile kanıtlanmıştır.


  Denim ve bez üretimimiz - yatak takımları dahil - yeni moda akımlarına uygun şekilde adapte edilmiş ve böylece ABDde, güvenilir ve saygıdeğer müşterileri ile iç pazarda ve Türk Askeriyesinde hatırı sayılır pazar payları elde etmemizi sağlamıştır.
  Yüksek kaliteli denim ve gabardin üretimiyle Kilim şimdi güvenilir müşterilerle yeni pazarları hedeflemektedir.

  Bizler, kalite politikası deyince içinde barındırdığı tüm detaylar üzerinde yoğunlaşmanın ve süreklilik göstermesi gereken bir sürecin bilincinde, şirket kültüründe yer alan belirlenmiş ve doğru algılanmış vizyonumuz sayesinde geleceğin lider firmalarından biri olmaya devam etmeyi hedefliyoruz. Kalite politikamızın temel taşlarından biri olan ürünlerimizin yarattıkları değerler ve sağladıkları getiriler göz önüne alındığında,

  * Düşük maliyet, en aza indirgenmiş hata oranıyla, rakiplerinden daha hızlı hareket edebilen, zamanında üretimiyle bilgisini ve enerjisini verimli kullanımlıyla arttıran,
  * Yeni teknolojik yatırımlara verdiği değerle ürün kalitesini arttıran,
  * Ekip ruhuna inanan, saygılı, gerekli bilgi ve beceriyle donanmış, yenilikçi, yaratıcılığı şirket yönetimiyle desteklenen, iş ahlakı ve dürüstlüğünü içine sindiren,
  * Doğru anlaşılan müşteri istek ve beklentilerini, sunduğu bilinçli hizmetle yerine getiren,
  * Satış sonrasında da sunulan hizmetin ve kazanılan güvenin sürekliliğini sağlamaya çalışan,
  * Günün değişen şartlarına toplumsal sorumluluk bilinciyle yaklaşan,
  * Kalitenin kontrollü ve geliştirilebilir ve sürdürülmesi gereken bir proses olduğu sorumluluğunu taşımaktayız ki bu da bizim kalite politikamızın temel hedefidir.

  Kilim Grubu Kartaltepe Mensucat Fab. T.A.Ş.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Kilim halı ve mobilya mağazalarını biliyorum, bir kaç tane model beğenmiştim. Orta sınıf ürünler üretiyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş