1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kibar Nazif Kara Yaşıyor mu?

Konu, 'Televizyon' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

 1. Murat

  Murat Yönetici

  Kibar Nazif lakaplı Nazif Kara öldü mü? Yoksa yaşıyor mu? Sanırım 10. Bölümde en çok merak edilecek konu bu olacak, iyi bir dizi izleyicisi olarak sizlere Karadayı 10. Bölümde olacakları anlatmak istiyorum.
  [​IMG]
  9. Bölümün sonunda Ceza evinde Nazif Baba'nın koğuşunda kasap lakaplı kişi sustalı bıçakla Nazif Babanın yatağında yatan kişiyi şişliyor, aynı anda Mahirlerin evinde kapı çalıyor ve herkes kapıda kişiye bakıyor algı olarak 2 şey akla geliyor ya Polis Nazif'in öldüğünü haber vermeye geldi yada Mahir'in kardeşinin askerden gelmiş olması arasında işte olay burada kopuyor, Aslında Dalyan Rıza bahçede volta atarken Nazif'le konuşur ve seni bu akşam eve çıkaracağım der ve Nazif Kara bunu kabul eder ve yerine ranzasına başka birini yatırırlar muhtemelen ölecek olan kişide budur. Kapı çalınır ve kapıda Nazif Kara'dır ve ailesi dona kalır.
   
 2. e

  elif_92 Yeni Üye

  Bence çok doğru tespitlerin var Murat, senin bu tarafın bize çok şeyler katmakta.
   
 3. c

  cd_okyanus Yeni Üye

  Dalyan Rızanın Nazif Karayı dışarı çıkarması ki bende ikna oldum dizinin seyrini değiştirecek Necdet zor duruma düşecek.
   
 4. a

  angel Yeni Üye

  süper bir yorum olabilir bu dizide her şey yaşanır
   
 5. M

  Misafir Misafir

  Diziyi izlemiyorsun sen kardeş yaşıyorsun...
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş