1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kemik Erimesi İçin Gerekli Tavsiyeler

Konu, 'Dahiliye' kısmında ATİYE tarafından paylaşıldı.

 1. A

  ATİYE Yeni Üye

  Kemik Erimesine Öneriler


  Çağımızın hastalığı olan kansere ve diğer bazı hastalıklara karşı sık sık kullandığınız, olay bitki ısırgan otunun kemik erimesini hızlandırdığını biliyor muydunuz?

  Evet, ısırgan otu kemik erimesini hızlandırıyor, kemik erimesi olanların ısırgan otu kullanması çok sakıncalı, kesinlikle kullanmayınız.

  Kemik erimelerine karşı, sütten bile daha fazla kalsiyum içeren marul yemelisiniz. Marulun 100 gramında, 1 bardak sütün içinde bulunan kalsiyumdan daha fazlası bulunmaktadır. Günlük kalsiyum ihtiyacını giderebilmek için 1 günde 400 gram marul tüketmelisiniz. Kemik erimesine yenik düşmemek için, denenmiş kesin çözüm olarak marul ve sütlaç öneriyoruz.

  Menopoz dönemine yıllar önce girmiş bir yakınım, kemikleri eriyerek kırılma noktasına gelmişti. Marul ve sütlaç tüketerek kemik erimesini durdurdu ve kemik taramasına girdiğinde doktor hayretler içinde kaldı. Bunu da burda duyurmak istedim haberiniz olsun. Hepinize acil şifalar diliyoruz.
   
 2. a

  angel Yeni Üye

  Kemik erimesi her kadının eninde sonunda karşılaşacağı bir problemdir.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi


  Bunu bilmiyordum. Her kadin yasiyor mu bunu?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş