1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kayıp Dizisinin Oyuncuları ve Dizinin konusu

Konu, 'Televizyon' kısmında denizfeneri tarafından paylaşıldı.

 1. d

  denizfeneri Yeni Üye

  Yeni sezona çok güzel bir dizi ile giriş yapacak olan Kanal D sevenleri ile Cuma günü ilk bölümle karşı karşıya gelecek. Kayıp dizisi uzun zamandır reklamlardaki heyecan yaratan fragmanları ile dikkat çekmekteydi. Bakalım bu dizide kimler oynuyor?
  Kayıp Dizisi’nin Oyuncuları
  Mete HOROZOĞLU - Mehmet KANTARCI
  Aslı Enver- Özlem BAYRAKTAR
  İlker KALELİ- Faik ŞAŞMAZ
  Kaan TAŞANER- Kemal ÖZDEMİR
  Dolunay SOYSERT- Leyla ŞARMAN ÖZDEMİR
  Kürşat ALNIAÇIK- Murat ŞARMAN
  Erhan Can KARTAL- Kerem ÖZDEMİR
  Zeynep ALTINER- Yasemin ÖZDEMİR
  Kayıp dizisinin konusu nedir?
  Dizinin en belirgin ve dikkat çekici ailesi Kemal ve Leyla çiftinin sahip oldukları kusursuz zenginlik ve mutluluğa sahip ailesidir. Bu aile son derece mutlu görünümleri ile etrafındakileri kıskandırmaktadır. Çocuklarını (Yasemin ve Kerem) seven aile bir gün Kerem’in beklenmedik bir şekilde kaçırılması ile mutsuzluğa boğulurlar. Ünlü bir aile oldukları için polise durumu bildiremeyen aile eski bir polis olan Mehmet’i işe alırlar ve olayı çözmesini, oğullarını bulmasını isterler. Mehmet kaçırılma olayının püf noktalarını incelerken kaçırılma dışında birtakım olayların bu sonucu doğurduğunu fark eder ve bu karmaşayı çözmek için uzun zaman geçeceğini fark eder.
  Kerem neden kaçırılmıştır sorusu etrafında oluşan olaylar çemberinde ailenin geçmiş yaşantıları, sırları, önceden çevrilmiş entrikalar gün yüzüne çıkacak mı? Yoksa Kerem sadece fidye amacı ile mi kaçırılmıştır? Kerem’i kaçıran suçlular araştırılırken diğer taraftan ortadan kaybolan başka insanlarda olunca herkesin kafası iyice karışmıştır.
  Bakalım dizide Kerem’in kaçırılması ile ailenin geçmiş dönemdeki yaşamış oldukları ve sakladıkları sırlar ortaya çıkacak mı?
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Dizinin kadrosu iyi yalnız bu tür diziler bir süre sonra senaryo da sıkıntılar çekiyorlar ve konu dağılıyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş