1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kaşlarınızı Güçlendirebileceğiniz Doğal Formüller

Konu, 'Güzellik ve Sağlıklı Bakım Önerileri' kısmında dilayim tarafından paylaşıldı.

 1. dilayim

  dilayim Bölüm Yöneticisi

  Kalın kaşların moda olmaya başladığı sıralarda kaşlarınız üzerinde nasıl güçlendirici formüller uygulayabileceğiniz konusunda birtakım endişeleriniz varsa işte size birtakım doğal çözüm önerileri:

  *Birkaç hafta gibi kısa bir süre içerisinde kaşlarınızda değişimi hissetmek istiyorsanız kaşlarınıza vazelin uygulaması yapabilirsiniz. Bunun içinde bitmiş bir maskara fırçanızdan yararlanarak gün içerisinde 2- 3 kere vazelin uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.

  *Hint yağının kıl kökleri üzerindeki etkisini biliyorsunuzdur. Hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayıp ardından kaşlarınıza masaj yapabilirsiniz. Hint yağını yıkamadan kaşlarınızda yarım saat kalmasını beklemelisiniz.

  *Kaşlar üzerinde uyarıcı etkiye sahip soğan suyunu pamuk yardımı ile kaşlarınıza uygulayıp bir saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

  *Aloe vera suyu güzelliğin vazgeçilmez sularından bir tanesidir. Aloe vera suyunu günde bir kere uygulamanız sonucunda kaşlarınızın kısa zamanda artmasını sağlayabilirsiniz. Aloe vera suyu kaşlarınızda parlaklık da sağlayıcı etkiye sahiptir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş