1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kaşları Güzelleştiren En İyi Ürünler Nelerdir?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Bayanların güzellik için önem verdikleri ürünler arasında kaş bakım ürünleri de az kaşlı olanlar; kaş boşlukları bulunanlar; kaşlarına şekil veremeyenler ve kaşlarının renginden şikayet edip duranlar için çeşit çeşit tasarlanmaktadır.

  *Kaşları ile problem yaşayanlar ve etkileyici bakışlara kavuşmak isteyenler şu kaş ürünlerini kullanmalıdırlar.

  Kaş kalemi küçük detayları düzeltmek için yararlanabileceğiniz ürünler çerçevesinde yer almaktadır.

  MAC Eye Brows: Kolay uygulanabilirliği bulunan bu kalemin arkasını çevirmeniz durumunda hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

  Clinique Superfine Liner For Brows: Ucunu açmak için kalem açacağı kullanmamanız gereken bu kalem kaşlarınızda tam kontrol sağlamaktadır.

  Tom Ford Brow Sculptor: Eğimli ucu ile kaşlarda kolay uygulama yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Kalemin arka ucunda kaşlarınızı düzeltebilmeniz için uç bulunmaktadır.

  *Kaşlarınızda çok boşluk varsa uygulama sonrası suda bozulmayan kaş mumu kullanabilirsiniz. Bu ürünün kaş üstünde topaklanmaması için uygulama öncesinde hafif hareketlerle kaş üstünde uygulama yapmanız gerekmektedir.

  *Kaşlara tazelik ve parlaklık veren jellerden faydalanarak kaşlarınızda doğal görünüm yaratabilmek için fırçayı yukarıya doğru uygulamanız gerekmektedir.

  *Kaş farı ile kaşlarınıza derinlik katabilirsiniz. Bu farları seçerken iki renkli kaş farlarından yararlanabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş