1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları

Konu, 'İkizler' kısmında Mavi tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mavi Sağlık Ekibi

  Kasım Ayı İkizler Burcu
  Kasım İkizler burcu yorumu
  İkizler burcu Kasım yorumu

  Kasım ayı ikizler burcu aylık yorumları sizler için sayfamızda hemen yaznımıza geçelim kasım ayında ikizler burcunu neler bekliyor öğrenelim.

  İkizler Burcu Kasım ayına çevrenizdekileri şaşırtarak başlıyorsunuz Beklenmedik alanlardan alacağınız olumlu etkiler ay içinde keyfinizi yerine getirebilir. Özellikle, ticaret (yurt, içi, dışı), basın, yayın, eğitim, turizm, reklam, hukuk alanında iş yapan kişileri sürpriz başarılar mutlu edecek. Yapacağınız girişimler, görüşme yapacağınız yetkili ve bilgili kişilerden destek alacak, görüşmelerin sonunda başarı ve büyük kazançlar elde edebileceksiniz.

  Ancak 12 Kasımdaki destek açısı ile ayın 20 sinde maddi refaha ulaşacaksınız. Yeni iş teklifleri ve onun detayları ön plana çıkabilir, çalıştığınız iş yerinde olumlu değişiklikler olabilir. Bu nedenle kendinizi yeni kademelerde bulabilir, başka bir bölüme geçmek yâda dikey olarak yükselme ihtimalleri kapınızı çalabilir. Konuşma yeteneğiniz sizi önemli bir işin başına yerleştirebilir. İletişim gücünüz, özellikle medya alanında ise kendini daha çabuk göstermenize neden oldu. İkizler olarak bu ay şansınız yüksek Yine bu dönemde, hamile kalabilirsiniz. İkiz, üçüz hamilelikleri ile karşılaşabilirsiniz. Yine bu 3 haftalık dönem içinde tatlı ve zengin yiyecek tüketiminiz artacağından, kilo alımına dikkat etmelisiniz. ..
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  İkizler burcu anlaşamadığım burçlardan biri
   
 3. E

  Esram Yeni Üye

  Bende anlaşamam ikizler burcuyla dengesiz oluyorlar:p
   
 4. M

  Misafir Misafir

  Siz, ikizler burcuna kurban olun :D
   
 5. M

  Misafir Misafir

  güzel günler bekliyor bizi demek ki
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş