1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kasım ayı Boğa burcu yorumları 2013

Konu, 'Boğa' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  2013 Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumu
  Boğa burcu Kasım 2013 yorumu
  Kasım ayı boğa burcu yorumları 2013

  Sizler için Kasım Ayı 2013 Boğa burcu yorumunu sunuyoruz sevgili takipcilerimiz.


  [​IMG]

  2013 Kasım Ayı BoğaBurcu Yorumları
  Boğalar Kasım ayı eğitim, seyahat, spor, medya ve ticaret alanlarınızda şanslı etkileriniz olabilir Epeydir değişen bakış açınız, idealleriniz doğrultusunda farklı, sıra dışı dostluk ve grup ortamlarıyla meşgulsünüz. Gerçekten ilginç ortamlarda ve ani, hoş olaylar vesilesiyle yeni dostluklar edindiniz ve edinmektesiniz. İdeallerinize uygun ve size destek olan kişiler. Öte yandan, aceleci ve sabırsız olabilirsiniz. Kiminiz de istediğine kısa sürede ulaşamayınca, bırakma, vazgeçme eğiliminde olacak. Veya zaman zaman bıkma, yılgınlık duyacaksınız.
  Ama şunu bilin ki, amacınıza sabır ve kararlılıkla ve büyük beklentilere girmeden, çalışarak devam ederseniz kesinlikle ulaşacaksınız. Başarıya ve isteğiniz her ne ise ona ulaşacaksınız. Kasım ayının ortasında eğitim, medya, seyahat ve ticaretle ilgili işlerinizde üzerinizde bir takım gecikmeler, güvensizlikler varsa bile kimselere çaktırmayacak ve kendinizi diğer insanlara karşı sorumlu göreceksiniz. İş hayatınızda kendinize gereksiz yere yükleniyorsunuz. Ay sonu oldukça keyifli ve güzel bir gün geçirebilirsiniz. Venüs akrep burcu seyri, özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir akrabalarınız ile ilişkilerinizde artış olacaktır. Telefon ile dahi olsa daha fazla iletişim kuracağınızı Bir akrabanızdan hiç tahmin etmediğiniz türde ve zamanda bir yardım alabilirsiniz
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Boğa Burcu stANDArt yaşamaya devam etsin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş