1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kardeş Odası Dekorasyonu Nasıl Gerçekleştirilmelidir?

Konu, 'Dekorasyon' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  Kardeş odası dekorasyonlarınızda yararlanacağınız ayağı yerden yüksek yatak modelleri özellikle küçük yatak odalarında vazgeçilmez tercihleriniz arasında yer alacaktır. Kardeş odası dekorasyonlarınızda önemli alan kardeşlerin bireysel olarak yararlanabilecekleri özgün alanlar yakalamak olmalıdır.

  [​IMG]

  Dar ve uzun odalarda karşılıklı paralele olacak şekilde eşya yerleştirmeli ve yatakları duvardan duvara gelecek şekilde uzun duvar boyunda yerleştirmelisiniz.

  [​IMG]

  Bazalı ve yataklarda çekmecesi bulunan yatak modeli tercihlerinde bulunarak depolama alanlarının çok olmasını sağlayabilirsiniz. Raf ve çekmeceleri çok olan bir gardolap seçiminiz ile kardeş yatak odalarını etrafta dağınıklık arz edecek eşyaların bulunmamasını sağlayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Her kardeşin odada kendi kullanabileceği alanın yer alması da kardeşler arası anlaşmazlık durumu oluşumlarının önüne geçmektedir. Çocukların kendi eşyalarını kendine ait olan bölmelerden yararlanarak depolaması kardeşin karakter yapısının gelişimine katkı sağlamaktadır.

  [​IMG]

  Ranzalı yatak modeli tercihinde bulunmayan kardeşler iki yatağı yan yana buluşturup orta alanı ortak zevkleri için kullanabilirler. Mekanın ferah bir alana sahip olması ve enerjisi yüksek çocukların yararlanabileceği alanın bulunması kardeşleri rahat ettirecektir.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş