1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Karadayı 96. Bölüm Fragmanı

Konu, 'Televizyon' kısmında Uranüs tarafından paylaşıldı.

 1. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Karadayı isimli dizinin son bölümünde Mahir Kara ilk defa birini öldürmek zorunda kaldı, tetiği bir kere çeken artık durmaz bu alemde.. Mahir'in Bahar'ın ve bir çok kişinin katilini öldürmesini Feride öğrenince ne yapacak? Komiser arkadaşı Kibrit Yasin bu gerçeği kimlerden saklayacak?
  Karadayı.jpg
  Mahir Kara 94. Bölümde Yusuf'a ulaşabilecek mi? Çember daralacak mı? Beyefendi neler yapacak? Seyit'in ölümü ile Belgin mabette ne paylaşacak? İşte bu ve bundan daha fazla sorunun cevabı 19 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan Karadayı dizisinin 94. bölümünde cevap bulacak.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Savcı Turgut geri dönüyor deniliyor, ancak saçma olacak.
   
 3. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Arka fonda gelen ses Turgut'un sesi, birde Beyefendi Belgin ile konuşurken Turgut Savcıyı tanıyor musun dedi, o da duydum ama kısmet olmadı dedi. Beyefendi ise birbirinize çok benziyorsunuz dedi ve mesaj verdi Turgut Savcı gelecek. Bence de saçma olur. Bir başka durum ise; Beyefendi Barut Necdet'in ona karşı tehdit vari konuşmasını affetmediğinden oyun yapabilir.
   
 4. Murat

  Murat Yönetici

  Cümle alemin gözü aydın Turgut Savcı geri döndü.
  Turgut Savci.jpg
   
 5. Uranüs

  Uranüs Yeni Üye

  Evet dediğimiz gibi oldu, Turgut bir şekil de oradan kurtulmuş.
   
 6. Murat

  Murat Yönetici

  Turgut geldi ve olaylar başladı yen fragman yayımlandı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş