1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasıl Açılır ?

Konu, 'İnternet' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Açılırmı ? ,
  Kapatılmış FACEBOOKHESABI Nasıl Açılır ? ,
  Kapatılan Facebook Hesabı Nasıl Açılır,

  İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebook’uma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu önerilir : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

  Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-mail’i atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz… Halbuki bizi baştan uyarıyorlar…

  Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.” Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar…

  Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor…

  Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için “disabled@facebook.com” adresine e-mail atmamız gerekmektedir…

  Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için hazır bi mail yazılmış onu gönderebilirsiniz. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

  Faceebook’dan gelen ilk mesaj’a karşilik İlk E-mail’i aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek İkinci Mail’i aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.

  Burda verilen kesinlikle olacak değildir. Sadece bir çözüm yoludur.

  Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail” adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Edin.

  ——————————————1. Kısımda Bu Mail’i Atacaksiniz.—————-

  Hello Madam / Sir,

  I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

  i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

  That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

  What can i do to be activated my account again?

  Regards…

  2. Gelen E-mail’e karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;
  hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

  Bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.


  alıntı
   
 2. K

  Kalecik Yeni Üye

  Kapatacagınız hesabı ne diye tekrar açarsınız bre gafiller:)
   
 3. Şizofren

  Şizofren Misafir

  Olur derecesi nedir peki ?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş