1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kan Dizisi Oyuncu Resimleri

Konu, 'Televizyon' kısmında abrek tarafından paylaşıldı.

 1. a

  abrek Yeni Üye

  Kan Dizi Oyuncularının Resimleri
  Kan Dizi Oyuncusu Özgü Namal Fotpğrafları
  Kan Dizisi Oyuncusu Ozan Güven Resimleri

  Kısa bir süre sonra Star Tv ekranlarında izleyeceğimiz Kan Dizisindeki oyunculardan başroller belli oldu, Ünlü oyuncu Özgü Namal ve başarılı oyuncu Ozan Güvenin rol alacakları dizinin yan oyuncu kadrosu merakla bekleniyor.

  Şimdi Kan Dizisinde Oynayacak Oyunculara göz atalım.

  [​IMG][​IMG]  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

 3. A

  Aslı Yeni Üye

  Özge Namal'ı yeniden tanıyalımı genç yaşında başarıdan başarıya koşan Namal 1978 yılında İstanbul'da doğdu.

  Ortaokul ve liseyi Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’nde okudu. 1997 yılında profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunlarıyla sahnelere adım attı. 1998 yılında "Affet Bizi Hocam" dizisiyle televizyonlara transfer oldu. Konservatuar eğitimi sırasında "Karete Can" , "Yeditepe İstanbul" gibi dizilerde oyunculuk yapmaya devam etti. 2000 yılında "Tiyatro Fora" adlı özel bir tiyatroda "Apaçık", "Tekrar Çal Sam", "Yan Etkili Konuşmalar" adlı oyunlarda, "Kerem", "Havada Bulut" adlı televizyon filmlerinde rol aldı. 2002 yılında konservatuardan mezun oldu. Aynı yıl "Sır Çocukları" adlı filmde rol aldı. Bu filmle, 14. Ankara Film Festivali’nde "Umut Vadeden Kadın Oyuncu" ödülünü aldı. 2004 yılında "Büyü" ve "Anlat İstanbul" filmlerinde rol aldı. Aynı yıl İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak "Taraf Tutmak" adlı oyunda rol aldı.

  Ortaoyuncularda "Kiralık Oyun" adlı oyunda rol alan, "Kurtlar Vadisi" adlı dizisinde geniş kitleler tarafından tanınan ve sevilen, son olarak "Beynelmilel" filminde izlediğimiz güzel oyuncu 2007'de Onur Ünlü'nün yönettiği "Polis" adlı filmde karşımıza çıktı. 2007 de 26.Uluslararası istanbul film festivalinde Beynelmilel deki rolüyle en iyi Kadın Oyuncu Ödülüne sahip görüldü.

  Kişisel Bilgiler
  Doğum : 28 Aralık 1978, Üsküdar-İstanbul
  Eğitim : İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
  Aile : Annesi Akile Hanım, üniversite mezunu ve emekli bir devlet memurudur. Babası Kubilay Bey, lise mezunu ve tekstil ticaretiyle uğraşmış, şu anda emeklidir. Özgü Namal doğma büyüme Üsküdarlıdır. İlköğretim ve lise eğitimini de Üsküdarda almıştır. Ailesi ve erkek kardeşi Üsküdar'da, kendisi ise Beşiktaş'ta oturmaktadır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş