1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Kabaran Saçlara Pratik Çözümler

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Özellikle sabahları kabaran saçlarınızı düzeltmek için artık zaman harcamak istemiyor musunuz? Artık saçlarınızı güne başlarken daha pratik hazırlamak için neler yapabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki bilgilere dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

  *Saç kremi kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Her banyo sonrasında mutlaka saç kremi kullanarak saçlarınızdaki kabarıklığı kolay bir şekilde giderebilirsiniz.

  *İşe ya da okula giderken kabaran saçlarınızı düzeltmek artık sizi sabah sabah sinirlendirmeye başladıysa öncelikle bir gece öncesi saçlarınızı yıkayıp şekillendirici kremlerden yararlanarak sabah sinir bozucu saç düzeltme işlemleri yapmanın önüne geçebilirsiniz.

  *Saç şekillendiriciler hayatınızda sık yararlandığınız bir saç bakım ürünü ise mutlaka ısı koruyucu spreylerden yararlanmalısınız. Ayrıca saç şekillendirici kremlerden yararlanmalısınız.

  *Fön çektirmeden önce saçınızda durulama gerektirmeyen saç kremlerinden yararlanarak saçınızın kabarmasını önleyebilirsiniz. Ya da bir miktar saç köpüğü sıkıp onun ardından fön çektirmeniz saçlarınızın daha çabuk şekillenmesine yardımcı olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş