1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Jinsei Nedir ?

Konu, 'Soralım Öğrenelim' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  Jinsei Neye Denir ? , Jinsei Nedir ?
  Jinsei Kim İcat Etti ? , Jinseyi Ne İşe Yarar ? ,

  Japon icadı Jinsei, son zamanların modası ve ünlülerin vazgeçilmezi oldu.

  Jinsei, 2010 yılında İngiltere Kay Pidgeon'da yaptığı bilimsel araştırmanın ilk nicel gözlem hipotezini basına açtı. Raporu incelediğimizde Uluslararası kabul görmüş PIP teknolojisi kullanarak vücuda temas halindeyken yapılan inceleme de Jinsei, vücuda bir auro kalkanı (Vücuttan yayılan ışınsal bir enerji alanı) oluşturarak dışarıdan gelen zararlı manyetik sinyallerden korumasına yardımcı olmaktadır.

  [​IMG]Sıkı takipçileri ve/veya kullanıcıları arasında bu ürünü kullanan ünlü simalarda var. Bunlardan bazıları; Ajda Pekkan, Arda Turan, Fatih Terim, Hakan Yılmaz, Emre Belezoğlu, Hakan Şükür, Süleyman Demirel, Nurseli İdiz, Gökçe Özyol, Christof Daum, Songül Karlı, Ozan Orhon, Yılmaz Erdoğan şeklinde liste uzayıp gidiyor. Televizyon ekranının her köşesinde Jinsei'yi görmek mümkün; Kurtlar Vadisi, Yahşi Cazibe, Kavak Yelleri, Papatyam bunlardan sadece bazıları.

  Jinsei Kolye, radyo aktivite testinden de olumlu rapor almış bir ürün. Yani bir elektrik akımı ile çalışmıyor. Jinsei, Türk Atom Enerjisi Kurumundan radyo aktivite dağıtmadığını ve güvenilir bir ürün olduğunu raporluyor buda sağlık için hiç bir zararının olmadığının altını çiziyor.
   
 2. E

  Elma Yeni Üye

  Böyle bir ismi zaten olsa olsa japonlar bulur
   
 3. H

  Hoca Yeni Üye

  ajda pekkanın, arda turanın, ender saraçın kullandığı, vücudun radyoaktif ışınlardan korunmasını sağladığı, migreni yok ettiği, uyku bozukluklarını tedavi ettiği ve vücudun gücünün tamamını kullanmasını sağladığı iddia edilen bir kolye.detaylı tanıtım şuradan görülebilir:

  Jinsei Life Power Türkiye | Resmi Satış ve Web Sayfası
   
 4. Şaban

  Şaban Yeni Üye

  bende yeni öğrendim sağolun
   
 5. M

  Misafir Misafir

  :) abim kabin memuru ve 3 gündür japonyada orda hiç kimse bilmiormuş o kadar aradım bulamadım diyor tapınaklarda başka şans taşları vardı ama jinsei die bişey bilmiorlar diyor.. kafam karıştı..
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş