1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İşte fuhuş gecesinin polis raporu

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında üsküdarlı tarafından paylaşıldı.

 1. üsküdarlı

  üsküdarlı Yeni Üye

  İşte fuhuş gecesinin polis raporu

  [​IMG]

  Türkücü Yıldızhan’ın adının karıştığı cinsel saldırı olayında ifade veren kadınlar birbirlerini suçladı: 'Özel müşterileri var, fuhuş amaçlı birlikte olur'
  Ankara'da türkücü İzzet Yıldızhan ile Nihat Doğan'ın adının karıştığı dayak ve cinsel saldırı olayıyla ilgili olarak polisin hazırladığı raporda, Yıldızhan için "cinsel istismar" ve "darp", Yıldızhan'dan şikayetçi olan kadın arkadaşı E.S.K. içinse, "fuhuşa aracılık etmekten" işlem yapıldığı ortaya çıktı.

  Olayda adı geçen M.Y ve E.S.K.'nin, Yıldızhan'dan dayak yedikleri iddiasıyla polise şikayette bulunmalarının ardından başlatılan adli soruşturma çerçevesinde Ankara Emniyeti, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na resmi yazı gönderdi. Soruşturma evrakıyla birlikte gönderilen resmi yazıda, tarafların ifadelerinin yanısıra, tanık konumunda bulunan Nihat Doğan ve diğer iki kadının ifadeleri de yer aldı.
  Yıldızhan'dan şikayetçi olan iki kadının verdikleri ifadelerde o gece odada bulunan diğer kadınları "para karşılığı fuhuş yapan kadınlar" olarak niteledikleri ortaya çıktı.
  Şikayetçilerden M.Y., iki sayfalık ifadesinde o gece odada bulunan, Yıldızhan için, "İlk kez olay anında gördüm, Sanatçı olmasından dolayı basından tanıyorum. E.S.K.'nin birlikte olduğu arkadaşıdır" dedi.

  M.Y., odada bulunan ve aynı zamanda aynı evde kaldığı kadın arkadaşlarından N.H. için, "6 aydır tanırım. Aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Bu şahıslarla fuhuş amaçlı birlikte olur" diye konuştu.

  E.S.K. için, "Bir senedir tanırım, aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Fuhuş amaçlı birlikte olur. Yıldızhan'ın arkadaşıdır", Y.A. için de, "Bir senedir tanırım. Arkadaşım, aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Bu şahıslarla fuhuş amaçlı birlikte olur" ifadesini kullandı.

  E.S.K. da diğer kadınları aynı şekilde suçladı.

  Internet Haber sitesinden 07.11.2011 tarihinde yazdırılmıştır.


  Yıldızhan için cinsel istismar raporu!
  Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'ın soruşturmasında cinsel istismar konusunda işlem yapıldı
  Türkücü İzzet Yıldızhan ve Nihat Doğan'ın adının karıştığı cinsel saldırı olayında ifade veren kadınlar birbirlerini suçladı.

  İzzet Yıldızhan ile Nihat Doğan’ın adının karıştığı dayak ve cinsel saldırı olayıyla ilgili olarak polisin hazırladığı raporda, Yıldızhan için "cinsel istismar" ve "darp", Yıldızhan’dan şikayetçi olan kadın arkadaşı E.S.K. içinse, "fuhuşa aracılık etmekten" işlem yapıldığı ortaya çıktı.

  FUHUŞ YAPAN KADINLAR

  Milliyet'in haberine göre, Yıldızhan’dan şikayetçi olan iki kadının verdikleri ifadelerde o gece odada bulunan diğer kadınları "para karşılığı fuhuş yapan kadınlar" olarak niteledikleri ortaya çıktı.

  Şikayetçilerden M.Y., iki sayfalık ifadesinde o gece odada bulunan, Yıldızhan için, “İlk kez olay anında gördüm, Sanatçı olmasından dolayı basından tanıyorum. E.S.K.’nin birlikte olduğu arkadaşıdır” dedi.

  "YILDIZHAN'IN ARKADAŞI FUHUŞ AMAÇLI BİRLİKTE OLUR"

  M.Y., odada bulunan ve aynı zamanda aynı evde kaldığı kadın arkadaşlarından N.H. için,"6 aydır tanırım. Aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Bu şahıslarla fuhuş amaçlı birlikte olur." şeklinde konuştu.

  KARŞILIKLI SUÇLAMA

  E.S.K. için, “Bir senedir tanırım, aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Fuhuş amaçlı birlikte olur. Yıldızhan’ın arkadaşıdır”, Y.A. için de, “Bir senedir tanırım. Arkadaşım, aynı evde kalırız. Kendisinin özel müşterileri var. Bu şahıslarla fuhuş amaçlı birlikte olur” ifadesini kullandı. E.S.K. da diğer kadınları aynı şekilde suçladı.

  Internet Haber sitesinden 07.11.2011 tarihinde yazdırılmıştır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Üsküdarlı Uçan Kuş muhabiri gibisin :)
   
 3. üsküdarlı

  üsküdarlı Yeni Üye

  :):)..............
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş