1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İsegev Ne Zaman Kim Tarafından Kuruldu?

Konu, 'Kurumlar' kısmında tenbaughpedr tarafından paylaşıldı.

 1. t

  tenbaughpedr Yeni Üye

  İsegevin misyonu nedir?
  İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı-İsegev
  İsegev tarihi,Hakkında bilgi,isegev kurucuları kimlerdir


  İsegev Açılımı Nedir ?
  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan ın annesi Tenzile Erdoğan ın vefatının ardından bağışta bulunulmasını istediği İSEGEV, başta kız öğrenciler olmak üzere gençler için çalışıyor. Kurucuları arasında eski Enerji Bakanı Hilmi Güler ve İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin in yer aldığı, başkanlığını Erdoğan ın yakın arkadaşı Ahmet Ergün ün yaptığı İSEGEV Gönülden topluma sloganıyla öne çıkıyor.

  [​IMG]

  BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, dün toprağa verilen annesi Tenzile Erdoğan ın vefatının ardından çiçek gönderilmesi ve taziye ilanı verilmesi yerine bağışta bulunulmasını isterken, bu bağışların adresi olarak da İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı nı (İSEGEV) gösterdi. Başbakanlık tan yapılan bu açıklamadan sonra telefonları susmayan İSEGEV, 1996 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Adından da anlaşılacağı üzere İSEGEV, ağırlıklı olarak kız öğrenciler olmak üzere eğitim gören gençlere destek oluyor.

  İSEGEV;
  Türkiye nin ve dünyanın dört bir yanından, üniversite eğitimlerini tamamlamak üzere İstanbul a gelen gençlere milli ve manevi değerler kazandırmak,barınma ihtiyaçlarını karşılamak,geleceklerini inşa etmek için Gönülden Topluma sloganı ile 1996 yılında, bir grup hizmet gönüllüsü aydınımız tarafından İSEGEV İstanbul Eğitim ve Gençliğe Hizmet Vakfı kuruldu.

  1996 yılında Kadıköy de Hasanpaşa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu nu,1997 yılında Fatih te Cerrahpaşa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu nu,2008 yılında Başakşehir de Başakşehir1 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu nu,2009 yılında Başakşehir de Başakşehir2 Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu nu ve 2010 yılında da Hadımköy de Hadımköy Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu nu açarak yurt sayısını beşe yükseltti.

  MİSYON

  Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin maddi,manevi,kültürel,sanatsal,edebi,teknik,sosyal ve sportif alanlardaki eğitimine,öğretimine ve tekamülüne katkıda bulunmak,gençleri gelecekte üstlenecekleri görevlerin önemi konusunda bilinçlendirmek,yaşam ve eğitim kalitelerini yükseltmek,özgüvenlerini pekiştirmek,dünya gençliği arasında farkedilir duruma gelmelerini sağlamaktır.

  İsegev iletişim

  E-posta
  isegev@isegev.org
  Telefon
  0212 531 01 81 ve 0212 531 30 00 Fax: 0212 531 00 92
  İnternet Sitesi
  http://www.isegev.org


  alıntı
   
 2. M

  Misafir Misafir

  yaaaaaaaaaa cevap verin beeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!:mad::confused::(
   
 3. M

  Misafir Misafir

  cevap hariç herşey var isegevi bile bilemedik.
   
 4. M

  Misafir Misafir

  :mad::mad::confused::mad::mad::mad::mad::(:(:(cevap yok reklam var ben bunu istemiyorum ya
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş