1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İş Görüşmesi İle İlgili Birkaç Önemli İpucu

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  İş görüşmesinde iş verenin size ne soracağını asla tahmin edemezsiniz. Ama iş verenlerin genel olarak sordukları klasik sorular bulunmaktadır. Bu soruları araştırıp size sorulduğu zaman vereceğiniz cevapları önceden hazırlamalısınız.

  İş görüşmelerinde sorulan klasik sorulardan bir tanesi iş başvurusu yaptığınız şirketi ne kadar tanıdığınız yönünde olacaktır. Başvuruda bulunduğunuz pozisyonla ilgili bilgi toplayıp şirketin amacını ve işleyişini patronunuza kısa şekilde anlatmanız olumlu puan almanıza yardımcı olacaktır. Şirketin web sitesinden yararlanarak şirket ile ilgili bilgi edinme imkanı edinebilirsiniz.

  İş görüşmesi öncesinde şirketin yerini ve ne kadar sürede gidebildiğinizi araştırmalısınız. Şirkete nasıl gideceğinizin yanı sıra şirket telefonunu da mutlaka yanınızda bulundurmalısınız. Size en önemli tavsiyem iş görüşmesine geç kalmamanız yönünde olacaktır.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş