1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İphone 5 e Bilgisayardan Müzik Nasıl Atılır?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Mevsim tarafından paylaşıldı.

 1. M

  Mevsim Yeni Üye

  İphone 5 e Bilgisayardan Müzik Atma Nasıl Olur?

  iPhone 5 müzik yüklemek bildiğimiz yöntemlerden biraz farklıdır.İphone 5 e Bilgisayardan Müzik atmak için yapmanız gereken şey şöyle; Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programı yüklü olmalıdır. iTunes programını buradan indirebilirsiniz.

  İphone 5 Müzik Yükleme İşlem Basamakları aşağıdaki gibidir;

  iTunes programını bilgisayarınıza kurun iTunes programını çalıştırın. iPhone u bilgisayarınıza bağlayın. (versiyon yükseltme önerisini reddedin) iTunes programında sol üst bölümde bulunan butonlardan File / New Playlist butonuna tıklayınız. Böyleyece Playlist bölümüne yeni bir sekme eklemiş olursunuz. (Untitled Playlist adında. Dilersiniz oluşturduğunuz listenin adını değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda, müziklerin kayıtlı olduğu yeri açın. iPhone a yüklemek istediğiniz müzikleri seçip oluşturduğunuz Playlist in içine atın. iTunes programının üst orta bölümünde bulunan Music butonuna basın Sync music sekmesini işaretleyin. Selected Playlists sekmesini işaretleyin. Oluşturduğunuz Untitled Playlist sekmesini işaretleyin. iTunes Programının sağ alt bölümöünde bulunan Apply butonuna basınız. Ortada açılan uyarı için Erase and Sync butonuna basın Sağ alt bölümde bulunan Sync butonuna basın.
   
 2. S

  Sadem Yeni Üye

  İphone5 muhteşem bir telefon çok başarılı bir çalışma yapmışlar
   
 3. Murat

  Murat Yönetici

  İphone 6 içinde bilgisayardan telefona bu şekilde müzik atabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş