1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İnternet Faturam Neden Fazla Geliyor

Konu, 'İnternet' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  İnternet Faturanızı Kabartan 7 Neden Şöyle..

  Beklenmedik şekilde yüksek gelen faturalardan bıktınız mı? O zaman internet faturanız kabartan faturalarla başa çıkmak için öncelikle faturalarınızı kabartan sebepleri öğrenmek ve bu konuda gerekli olan bilgileri öğrenmeniz gerekmektedir.
  [​IMG]
  Öncelikle internet kotanızı asla aşmamanız gerekmektedir. Kota aşımlarında internet faturanız otomatik olarak yükselmektedir. Kota aşmamak için ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız öncelikle internette izlediğiniz video ya da izlediğiniz müziklerin kota aşımına sebep olduğunu asla unutmamanız gerekmektedir.

  İnternette dolaşırken dikkat etmeniz gerekmektedir; çünkü ziyaret ettiğiniz sitelerde bilgisayarınız o sitenin ön belleğini kaydederek kota aşımına sebep olabilmektedir.

  Borcunuzu geciktirmemeniz gerektiği de bilmeniz gereken en önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. Borcunuzu geciktirdiğiniz her gün faiz ve çeşitli ücretlendirmelerle borcunuz sürekli katlanmaktadır.

  İnternet üzerinde oynadığınız oyunlara da dikkat etmeniz gerekmektedir; çünkü bilgisayar üzerinde oynayacağınız oyunlar kategorisinde çoğu oyun bilgisayarınıza indirilerek kurulduğu için kotayı her oyunda sürekli olarak hızlı bir şekilde tüketmiş olmaktasınız.

  Hesabınızı şifrelemek de dikkat etmeniz gereken bir diğer ayrıntıdır. İnternet kullanımında kotalı paket kullanan kişiler kablosuz modem kullananların ağlarını bulup şifresiz olan internetten çok rahat yararlanarak kota aşımına sebep olabilmektedir. Bu durum kotanızı bitirdiği gibi yüksek fatura ödemenize de sebep olabilmektedir.

  İnternet servis sağlayıcısı değişim işlemlerinde eski servis sağlayıcısındaki borçları ödeyip bağlantı iptali vermeyenlerin it fatura e karşı karşıya kaldıklarını biliyor muydunuz?

  Kullandığınız internet paketini kontrol etmeden kullanmaya başlamayın. Kimi zaman internet paketinizin yanlış tanımlanması sonucunda da yüksek faturalarla karşı karşıya kaldığınız gerçeğini unutmamanız gerekmektedir. Bunun için kullandığınız paketi sık sık kontrol etmeyi asla ihmal etmeyin.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş