1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

IMEI Kayıt Sorgulama Nasıl Gerçekleştirilir?

Konu, 'Cep Dünyası' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  Kimi zaman kullandığımız cep telefonlarının aniden iletişime kapandığına şahit olmaktayız. Bunun nedeni ise bazen bir arıza olabiliyorken bazen herhangi bir arıza olmamasına rağmen İMEİ’nin kapanmasından dolayı gerçekleşebilmektedir. Yurt dışından getirilen telefonların gümrükten geçiş yapılmaması durumunda iletişim kopukluğu yaşayabilmektesiniz; ancak bunun nedenini öğrenmek için bir teknik servisine giderek yorulmanıza gerek yok. IMEI kayıt sorgulama
  işlemlerini gerçekleştirerek cihazınızın kaydı hakkında bilgi edinmek için site ziyaretlerinde bulunmanız yeterli olacaktır. Ya da cihazınızın çalındığında cihazınla ilgili gerekli takibi yapmak için IMEI kayıt hakkı sorgulama işlemlerini yapmak zorunda kalırsınız. Bunun nedeni ise cihaz hakkında başvuruda bulunduğunuz makamların cihazınız hakkında yaptığı işlemleri daha net takip edebilmesi gerekliliğinden kaynaklanmaktadır.

  IMEI sorgulama işlemlerinde net çözümü elde etmek istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için IMEI sorgulama işlemlerinin yapıldığı siteleri ziyaret etmek vereceğiniz en doğru karar olacaktır.
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  Bir süre önce bu sorunlar en yüksek seviye de idi, ancak alınan önlemlerle artık IMEI sahtekarlığı münferit kaldı.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş