İlkokul Mezunları Ehliyet Alabilirmi?

M

Misafir

Misafir
ilkkokul mezunuyum araba lamadım ama motorsiklet almaya gucum yeti kursa gitim a2 ehliyeti kaça mal olur dedim ban ne mezunusun dedi ilkkokul dedim çık ilkkokula ehliyet yok dediler bu devlet biz ilkkokullara bu kadaar alçaltıya anelerinden emdiyi sut burnundan gelir inş lah dunya sizede kalmaz allahından bulurusnuz inşallah

M

Misafir

Misafir
devletimize helal olsun ben 1994 dogumluyum sertifikamı aldım ilçe emliyette iptal ettiler acık ogretımdede okuyorum bizede yazıklar olsun boyle bir devletin vatandaşıyız isyan etmemek ede degıl başka ulkelerde boyle bir sorun yok birde avrupa bırlıgı denılıor siz bekleyın vatandaşa boyle işler cıkarın basına orayada gidemeyiz falan bizde paramızı başka ulkelere veririz onlar kazanır gelıp turkıyedede degişiriz!!!

M

Misafir

Misafir
ilk okul mezunları neden ehliyet alamıyor bunu bir açıklarmısınız bu ülkede millet vekili olabiliyorlar ama ehliyet yok sınavsızmı veriyosunuz kardeşim sonuçta hak eden alıyor herkes okuyamıyordu işte bizim zamanımızda ne yapalım yani.....

M

Misafir

Misafir
neden ilkokul menzunları alamıyorlarmış sonuçta ehliyeti alabilmek için yeterli bir belgedir gerçekten çok büyük bir haksızlık var devletimizi kınıyorum :(

M

Misafir

Misafir
artık yeter bari bunda haksızlık yapmayın yeter biz hasta değiliz cahil değiliz bakın derdimizi anlatabiliyoruz bizi hüküm giymiş suçlu gibi davranmayın bu bizim için artık özgürlük savaşı oldu sayın yetkililer bizim sesimizi duyun en acil tarafından olsun mümkünse