1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İlişkiye Ara Vermek İyimidir ?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Goksel tarafından paylaşıldı.

 1. Goksel

  Goksel Admin Yetkili Kişi

  İlişkiye ara vermek kimilerine göre aşkı yenilesede kimilerine görede aşkı ve ilişkiyi sonsuza dek bitiriyor.

  İlişkinin yıpranmış olması durumunda bakılacak şeylerin başında birbirinize olan sevginiz geliyor. Eğer hala birbirinize aşıksanız ve ufak tefek problemlerin çözümüne ulaşmaya çalışıyorsanız ilişkiye ara vermek belkide bir tercih olabilir. Ama verilen bu ara durumu komple riske atmakta olabilir.

  Sevgilinizle aranızdaki problemlerde ötürü ara vermeyi tercih etmeniz bir bakıma onsuz ne kadar mutlu yaşayabileceğinizi test etmek amacıdır. Onsuzken mutlumusunuz, zaman hızlı geçiyormu gibi soruları test ederek cevaplarını bulmuş olursunuz. Bir nevi onsuz hayatın size vereceği mutluluğu görmüş oluyorsunuz.

  Eğer verdiğiniz arada karşı hiç sevgilinizi özlemiyorsanız yada çok aklınıza gelmiyorsa bu ilişkinin pekte halinin kalmadığı söylenebilir. Ama sevgilinizi hemen ertesi gün deliler gibi özlemeye başlarsanız, acaba şimdi ne yapıyordur diyorsanız budaonu gerçekten sevdiğiniz anlamına gelir.

  Sonuç olarak problemli ilişkilerde çok kısa süreli ayrılıklar ilişkinizi daha iyi duruma getirebilir. Siz siz olun sakın uzun aralık vermeyin.

  Unutmayın gözden ırak olan gönüldende ırak olur...
   
 2. Murat

  Murat Yönetici

  İlişkiye ara vermeyin dolu dizgin yaşayan günümüzde ara verirsen fire verirsin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş