1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İlişkinizi Ayakta Tutan Sözler Nelerdir?

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Bir ilişkinin tazeliğini koruması biraz da çiftlerin tavır ve davranışlarına bağlıdır. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli; sevgilinizin ruhunu okşayan söylemlerde bulunmalısınız.

  *Erkekler eşlerinin kendilerinden gurur duymalarını isterler; bu nedenle eşinize seninle gurur diyorum diyerek onun ruhuna hitap eden bir adım atabilirsiniz.

  *Eşler zaman zaman gün içinde çok yorgun düşebilmektedirler. Bu nedenle eşinize çok yorgun olduğu günlerde sen biraz dinlen demeyi bilmelisiniz.

  *Eşinizin size aldığı hediyeyi sizi çok mutlu ettiğini belirterek sizi son derece mutlu eden bir hediye olduğunu ara ara belirtmelisiniz.

  *Etrafınızda dikkatini çeken bir durum olduysa ve bu durum eşinize başkalarının baktığı gibi bir durumsa benim yakışıklı kocam şu kadın seni ne güzel süzüyor diyerek eşinizi gururlandırabilirsiniz.

  *Her gece kendinize özel vakit ayırmasanız bile ayda bir gece birlikteliğinizi canlandıracak bir gün geçirerek ( romantik bir akşam yemeği gibi ) ilişkinize hayat verebilirsiniz.

  *Eşinizden zamanı geldiği zaman özür dilemeyi ertelememelisiniz.

  *Eşinize yaptığı tavır ve davranışlardan dolayı teşekkür etmelisiniz.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Agizdan cikan söz cok önemlidir elbette.. Deginilen diger noktalarda gayet önemli hepsine dikkat etmek gerekir....
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş