1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İlişkilerinizdeki Sorunları Çözmek İçin Pratik Yöntemler

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Küçük Tırtıl tarafından paylaşıldı.

 1. Küçük Tırtıl

  Küçük Tırtıl Yeni Üye

  İkili ilişkilerde kimi zaman istemeseniz dahi ufak problemlerden dolayı sorunlar yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır. Bir eş olarak olabildiğince meselelerden uzak durmaya ve tartışma çıkarmamaya gayret etmelidir. Sizin dışınızda gelişen olaylara çözüm odaklı yaklaşmalısınız.

  Doğru hedef belirleyip oraya doğru yürümelisiniz.

  Pişman olacağınız hareketleri asla yapmamalısınız.

  Sevdiğiniz kişiye sır ders vereceğim diye düşüncesiz davranarak geri dönüşü olmayan hatalarda bulunmamalısınız.Karşınıdakinin yeter demesine ve sabrını zorlamasına neden olacak durum oluşumlarına ortam hazırlamamalısınız. Eşinizi cezalandırırken aynı zamanda kendinizi de cezalandıracağınızı asla unutmayın.

  Hataları büyüterek sevdiğiniz insanın kalbini kırmamalısınız. Eşiniz ya da sevdiğiniz sizden özür diliyorsa affedici olun ama bu durumu alışkanlık haline getirmeyin.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Olasi sorunlar karsisinda 2 medeni insan gibi oturup konusulmali ancak bunu yapabilen cok nadir cift kalmistir bu devrimizde bilmiyorum gercide.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş