1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İlişkilerde Kıskançlık Sorunu

Konu, 'Kadın Erkek İlişkileri' kısmında Kutup Yıldızı tarafından paylaşıldı.

 1. K

  Kutup Yıldızı Yeni Üye

  İlişkilerde en büyük sorunun kıskançlık olduğunu biliyor musunuz? Peki, kıskançlığı nasıl yeneceğinizi biliyor musunuz? Uzmanlara göre, kıskançlık adeta bir deliliktir.

  Aşkta kıskançlık şizofrenik bir belirtidir. Kıskaçlık denen içimizdeki canavarı nasıl kontrol altına alabiliriz? Kendinizi pozitif düşünmeye davet etmelisiniz, mantıklı olup, en son birlikte yaşadığınız güzel bir günü düşünerek hareket edebilirsiniz. Bir arkadaşınızla sorununuzu paylaşabilir ve olaya 3. göz ile bakmaya çalışabilirsiniz. Böylelikle, tarafsız bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. Kıskanç bir insan değilmişsiniz gibi davranmaktan vazgeçip tepki vermeniz gerektiği yerde, tepkinizi vermelisiniz. Bu durum sizin dolup dolup patlamanızdan daha iyidir.

  Eğer ilişkinizin gerçekten bittiğini düşünmeye başladıysanız üstelemenin artık bir anlamı olmadığını bilerek ona göre davranmaya başlamalısınız. Tabii bu durumdan eminseniz, kendi kendinize gelin güvey olmaktan vazgeçmelisiniz. Sevgiliniz belki de olan bitenden haberdar değildir. Kendi hayatınız olduğu sürece sosyalleşirsiniz. Böylece kalabalık ortamlarda bulunmaya alışarak kıskançlık durumunuzdan bir an önce sıyrılabilirsiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş