1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İdam cezası geri gelecek mi?

Konu, 'Sosyal Konular' kısmında Murat tarafından paylaşıldı.

?

İdam geri gelmeli mi?

Anketin kapanma tarihi 15 Temmuz 2015.
 1. Evet

  oy sayısı 3
  100,0%
 2. Hayır

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Murat

  Murat Yönetici

  Son yıllarda yaşanan canice işlenen cinayetlerin ardından artık idamın gelmesi halk arasında sesli bir şekilde yankılanmaya başlandı. Vahşice işlenen cinayetler, çocuk cinayetleri ve küçük çocuk tecavüzlerine idamın gelmesi konusunda kamuoyunda büyük bir istek var. En son Tarsus'da işlenen hunharca cinayetten sonra siyasiler ve sivil toplum örgütlerinin büyük çoğunluğu gerekirse idamın geri gelmesini istemekteler.

  Bir takım cezaların önüne geçmek ve caydırmak için ağır cezaların verilmesi gerekirken mevcut Anayasa'da buna uygun maddelerin olmaması idam suçunun gelmesi ile diğer suçlarında cezalarının değişmesi gerektiğini göstermekte.
  idam cezası.jpg
  Sizce idam geri gelmeli mi? hangi cezalara idam geleceği idamın şeklinin ne olacağı ise tartışmaya açılmalı.
   
 2. Sabır

  Sabır Admin Yetkili Kişi

  Suçların çerçevesi çizilmeli ve tabi ki de idam geri gelmeli.
   
 3. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Idam'in geri gelmesi gerektigi görusundeyim, tecavuz gibi agir cezalara karsi idam cezasi verilmeli. Ayni zamanda ulkede hasta insanda cok oldugu icin, ( hasta derken psikolojikmen kastediyorum ) Saglik ve tedavi isleride cözulmeli hasta bir insani 40 sene hapise at cikinca duzelmediyse ayni seyi yine yapar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş