1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

İ$te 50'Lik anne ve ikizLeri...

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  YILLARCA ÇOCUK HASRETİ ÇEKEN OYUNCU FÜSUN DEMİREL[​IMG] MÜJDELİ HABERİ YAŞI 50'YE GELİP DAYANMIŞKEN ALDI.[​IMG]Füsun Demirel yıllarca çocuk hasreti çekti. Müjdeli haberi ise tam umudu kesmişken[​IMG] yaşı 50'ye gelip dayanmışken aldı. Sonunda Mehmet İlkem ve Aslı Senem'i kucaklayan başarılı oyuncu[​IMG] ikizleriyle ilk kez Hamileyiz.Biz dergisine poz verdi.
  - Sinemada anne rolleri üstlenseniz de yaşamınızda anne olmak için uzun seneler beklemek zorunda kaldınız. Çocuk yapmak konusunda için 50 çok ileri bir yaş değil mi?
  Evet[​IMG] oldukça ileri bir yaş kütüğe baktığınızda ama ben özel bir kadınım[​IMG] yani anatomisi yıpranmamış[​IMG] sağlıklı kalabilmiş ender kadınlardanım. Ruhum 20’lerdedolaşıyor. Zaten arkadaşlıklarımız da hep gençlerden oluşur. Bedenimse 30 ya da 40 yaşındaki bir kadının özelliklerine sahip. 50 sadece nüfus kütüğü kaydı. Başka bir anlam ifade etmiyor. Ayrıca tıp çok ilerledi ve artık anne olma yaşı ileri yaşlara çekildi. Cesaret ve kararlılık yetiyor. Çok kadın benim gibi anne olabilir…

  - Erken doğum sizi tedirgin etti mi?
  Hayır[​IMG] kendimi en kötü olasılığa hazırlamıştım. Hatta erken doğum ihtimalim yüksekti[​IMG] hem ikizler hem de yaş faktörü. Erken doğmaları çok iyi oldu. Artık çok büyümüştü karnım ve çok zorlanıyordum. Onlar da annelerine iyilik yaptı. Bebeklerimi 30 bir haftalık dünyaya getirdim. Gerçekten beklediğimizden daha erken. Doktorum ikiz hamilelikte mutlaka erken doğum olacağı sinyalini vermişti ama 36 haftalık bekliyorduk açıkçası. Doğuma kadar olan süreçte durmaksızın setteydim. Zaten karnım 60 milyon seyircinin gözü önünde büyüdü. Senaryo bana göre değişti. Dizideki karakter de hamile kaldı ve ikiz doğurdu. Çok hareketli[​IMG] hoplaya zıplaya hamilelik geçirdim.

  - İkiz bebek sahibi olma duygusu güzel[​IMG] fakat sorumluluğu çok olmalı?
  Çok aaaifli ve eğlenceli elbette. Biri kız[​IMG] diğeri erkek iki bebeğinizle inanılmaz duygular yaşayabiliyorsunuz. Sorumluluk ikiye katlanıyor[​IMG] zorluğu da fazla. Bebeklerim sakin ve çok uyumlular[​IMG] bu nedenle şanslı bir anneyim.

  - Bebeklerinizin yaşamınıza kattıkları…
  Galiba inanılmaz bir boşluktu onlarsız hayat. Onlarla birlikte öyle çok şey öğreniyorum ki hayata dair[​IMG] yaşamıma neşe[​IMG] mutluluk kattılar. Daha da önemlisi[​IMG] bana yeniden hayat verdiler. Yaşamı yeniden gözden geçirmemi sağladılar. Artık onlar için bir şeyler üreteceğim ve bu harika bir duygu.

  - Bebeklerinizle birebir siz mi ilgileniyorsunuz?
  Bakıcımızla birlikte ben ilgileniyorum… 24 saat onlarlayım tam beş aydır… Benim hayatım çok kalabalık. Çocuklarımı birlikte büyüttüğüm dostlarım ve arkadaşlarım var

   
 2. Nehir

  Nehir Bölüm Yöneticisi

  Harika görünüyorlar güle güle büyütsün bebeklerini inşallah. Allah kolaylık versin yaş ilerledikçe bebek bakmak oldukca zor oluyor.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş