1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hücre Yenileyici Meyveler Hangileridir?

Konu, 'Diğer Sağlık Alanları' kısmında Doktor Civanım tarafından paylaşıldı.

 1. D

  Doktor Civanım Yeni Üye

  Vucüdumuzun ihtiyacı olan hücre yenileyici meyvelerin isimleri nelerdir bu konu hakkında kısa bilgi.

  Zatıalim sağlıklı beslenme konusunda fazlasıyla detaycı biri olarak araştırmalarım neticisinde öğrendiğim bilgileri sizlere aktarmak istiyorum.Yediğimiz meyve ve sebzelerin nelere faydalı olduğunu az çok hepimiz biliriz peki Tükettiğimiz Meyvelerin hücre yenileyici olanları hangileri oldupu hakkında bir fikriniz varmı.İşte Hücre yenileyici özelliği olan bu meyveler..

  Dengeli ve Doğal beslenme eğer dikkat edilirse birçok sorunu ortadan kaldırdığını sakın unutmayın.Tüketilen her şeyin azı karar,çoğu ise zarardır bunu hepimiz biliyoruz.Bu yüzden tüketeceğimiz en sağlıklı besinlerin sağlığımız açısından tehdit unsuru olabilir.

  Hücreleri yenilemeyi çabuklaştıran süresini hızlandıran, cildi elastikiyet kazandıran, birçok vitamini ve mineraliiçlerinde fazlasıyla ihtiva eden meyveler neler hemen öğrenelim ne dersiniz. İşte hücre yenileyici özelliği olan meyvelerin isimleri; Üzüm Kivi,çilek,ahududu,kiraz,armut,erik,ncir ve elma bundan sonra bu meyveleri tüketirken mutlaka bir düşünün ve ne kadar yararlı olduklarını sakın unutmayın.
   
 2. B

  Badem Yeni Üye

  Meyveler artık organik olmadığından hücre yenileyebileceğini de düşünmüyorum.
   
 3. S

  Sadem Yeni Üye

  Hücrelerin sürekli yenilenmeye ihtiyacı var
   
 4. B

  Babet Yeni Üye

  Hücreler belli bir yaştan sonra yenileme yapmaz
   
 5. T

  Taha Yeni Üye

  Meyvelerin hücre yenileyecek gücü kalmışmıdır ki
   
 6. o

  organik Misafir

  organik meyveler hücre yeniler
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş