1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hızlı Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalısınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Uzun süredir evlisiniz ve çocuk istemenize rağmen bir türlü çocuk sahibi olamıyor musunuz? Gebelik şansınızı arttırmak ve test çubuğunda çift çizgi görmek için sabırsızlananlar arasında iseniz aşağıda sizler için eklemiş olduğum kurallar listesini bir an önce uygulamaya başlamaya ne dersiniz?

  *Bayanların her ay adet döngüsünü yaşamalarının ardından 14 gün geçmesi durumunda bayanın yumurtlama dönemi başlar. İşte bu zamanlar hamile kalabilmek için en doğru zamanlarınız olarak bilinmektedir.

  *Sigara, alkol ve madde bağımlılığından vazgeçmeniz hamile kalmanız için yapmanız gerekenler arasında 2. sırayı teşkil etmektedir.

  *Seks hayatınızda uyguladığınız pozisyonlarda hamile kalma şansınızı arttıran pozisyonlar arasında yer almaktadır. Birinci pozisyon erkeğin üste kaldığı ve spermlerin rahme en kolay ulaşabildiği pozisyondur. İkinci pozisyon ise spermlerin rahme kolay ulaşabildiği erken vajinaya panetrasyonu arkadan sağladığı pozisyondur. Her iki pozisyonda da bayan ilişki sonrası belinin altına yastık koyarak bir saat kadar uzanıp dinlenebilir.

  *Seksten zevk alıyor olmanızın da hamilelik şansınızı arttıracağını unutmayın ve seksten zevk almayı bilin.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş