1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Herkes Onu Okuyor Kitapları Sınavı

Konu, 'Sınavlar' kısmında Yalnız Kalpler tarafından paylaşıldı.

 1. Y

  Yalnız Kalpler Misafir

  Herkes onu okuyor kitaplarını okuyarak sınava girmek istiyorum ama hangi kitapları okuyarak sınava gireceğimi bilmiyorum mu diyorsunuz? O halde yazımın devamını okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

  Ortaokul öğrencisi iseniz Rahime Kaya’nın Efendiler Efendisi Hz. Muhammed kitabından; lise öğrencisi iseniz Reşit HAYLAMAZ’ın Efendimiz kitabından ( eğer daha üst seviyede sınava dahil olmak istiyorsanız M. Fethullah Gülen’in Sonsuz Nur kitabından); üniversite ya da 18 yaş üstü öğrenci iseniz M. Fethullah Gülen’in Sonsuz Nur kitabının her iki cildinden sorumlu olduğunuz gibi istek halinde Reşit HAYLAMAZ’ın Efendimiz kitabından sorumlu olacaksınız.

  Sınava girmeye hak kazanmak istiyorsanız 24 Mart 2014 tarihinin son başvuru tarihi olduğunu unutmamalı ona göre başvurunuzu bir an önce yapmalısınız.

  Kitapları bütün kitapevlerinden temin edebilirsiniz. Kitaplar sadece cezaevinde ücretsiz dağıtılmaktadır. Başvurularınız için form.herkesokuyor.com adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Buradaki başvuru formunu doldurarak başvurunuzu en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
   
  Murat bunu beğendi.
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş