1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Her Kadının Hayatında Olması Gereken 6 Kişi Kimlerdir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında hayal perisi tarafından paylaşıldı.

 1. h

  hayal perisi Yeni Üye

  Kadınların sosyal ortamda kimi zaman birilerine ihtiyaç duydukları bilinen bir gerçektir. Kadınlar daha kolay depresyona girmekte ve daha çok depresif bozukluklar yaşamaktadırlar. Bu nedenle kadınların hayatlarında ihtiyaç duyacakları 6 kişiyi sizlere açıklamaya çalışacağım.

  *Dinleyici kişi: Bir bayanın hayatında mutlaka onu dinleyen ve onu anlayan biri bulunmalıdır. Siz derdinizi anlatırken o da sizin sorunlarınıza ortak olmalı sizi anlayabilmelidir. Sizin anlattıklarınıza yorum yapmasına ve size fikir vermesi için karşınızdaki kişiyi zaman tanımalısınız.

  *Motivasyon arttırıcı biri: Moraliniz bozuk olduğu anlarda sizi canlandıracak ve keyfinizi yerine getirecek biri hayatınızda olmazsa olmazlar arasında yer almalıdır. Maceracı bir kişiliği olan bu kişi sizi çok farklı noktalara götürebilir. Mutsuz olduğunuz anlarda bu kişi sizin adeta kurtarıcınız rolünü üstlenmektedir.

  *Star havası olan arkadaş: Bazen tanınan ve güzelliği, bakımı ile hoşunuza giden biri ile vakit geçirmeye ihtiyaç duyarsınız. Dost canlısı bu arkadaşınız sizi mutlu eden kişi olacaktır.

  *Sıkı bağ kurduğunuz bir dost: İyi günde de kötü günde de daima iyi hissetmenize yardımcı olacak biri mutlaka hayatınızda olmalıdır.

  *Ruh ikiziniz: Sizin zevklerinize, giyiminize ve sosyalliğinize uyum sağlayacak biri hayatınızda mutlaka var olmalıdır. Bu kişi bir arkadaşınız olacağı gibi aynı zamanda akrabanız da olabilir.

  *Akıl hocası: Hayatta karar vermekte zorlandığınız problemlerde size akıl verecek ve hayatı sizinle paylaşabilecek birine her zaman ihtiyaç duyarsınız. Akıl aldıktan sonra hayatınız adına belki de en önemli kararı rahatlıkla alabileceksiniz.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş