1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Haziran 2012 İkizler Burcu Yorumları

Konu, 'İkizler' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  2012 Haziran ayı ikizler Burcu Yorumları
  ikizler Burcu Haziran 2012 Burç Analizi
  Haziran 2012 ikizler burcunu neler bekliyor


  İkizler Burcu Haziran 2012

  [​IMG]

  Aşk ve ilişki evinizin yönetici gezegeni Venüs yengeç burcunda ilerlerken hassasiyetin artmasına neden olduğu gibi, bir yandan eski ve aşina olan herşeye sarılmak isteyen siz, yarınlarınızın ne kadar güven içinde olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu durum doğal olarak yenileşmenin önünde bir duvar gibidir. Bu ise ikizlerin doğasına son derece aykırı.
  Çünkü o her zaman geçmişten ziyade gelecekle ilgilenmeyi tercih eden bir burç. Bu süreçte Herşey maddi olarak değerlendirilmeye çalışılacağı için, doğal olarak karşınızdaki kişi size ne sunabilir, böyle bir ilişkiye girilirse ne denli güvenli olunur, yarınlarda bu insan yanınızda olur mu, ne derece doğru bir kişidir gibi sorular nedeniyle aşkı aşk gibi yaşamak neredeyse zor görünüyor. Değerler öylesine ön planda ki, bu dönemde yeni bir aşk yaşamak yerine eskinin güvencesine sarılmak size daha mantıklı gelebilir.

  Bunu yaparken, ne kadar duyarlı düşünmeye çalışsanız da, birlikte olduğunuz kişiyi iç dünyanızda sorgulayabilir, size sundukları veya sunabilecekleri konusunda sınavdan geçirebilirsiniz. Bunu yapmanızda belki bir sakınca yok gibidir, hatta masumcadır. Fakat bu sınav eğer iç dünyanızda karmaşaya yol açıyorsa o zaman sorun var demektir.

  Yapmanız gereken ne olursa olsun, kendi doğanızdan uzaklaşmadan, karamsarlığa, kuruntuya ve kuşkuya düşmeden, kendinizi mutsuz, depresif, olanaksız hissetmeden özgüvenle hareket etmeye çalışmaktır.
  Nuray Sayarı
   
 2. z

  zaza Yeni Üye

  İkizler burcu hassas bir döneme girecek dikkatli olmalı
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş