1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hayata Karşı Dik Durmak

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Hayal Gemisi tarafından paylaşıldı.

 1. Hayal Gemisi

  Hayal Gemisi Yeni Üye

  Hayatta zaman zaman zorluklarla karşılaştığımız durumlar olabilmektedir. Dışarıdan çok iyi görünen yaşamların içinde bile zaman zaman hiç tahmin edemeyeceğiniz olumsuzluklar yer alabilmektedir. Kendi hayatımızı çevremizde gördüğümüz olumsuzluklara karşı daha ayrı bir çekidüzen içerisinde yaşamaya gayret etmeliyiz.

  *İnsan hayatta hem sevmeli hem de sevilmelidir. Sevmek ve sevilmek en güzel erdemler arasında yer almaktadır. Sosyalleşerek bu idealinize kavuşabilirsiniz. Eğer kendinizi görünmez kılarsanız elbette ki ne sevecek ne de sevilecek biri olursunuz.

  *Hayatınızda kötü düşündüğünüz düşünceleri hayatınızdan atarak hayata karşı dik durmalısınız.

  *Sevdiğiniz şeyleri yaparak ve mutlu olduğunuz şeylere odaklanarak olumsuz düşüncelerinizden çok çabuk bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  *Hayata karşı dük durabilmek için öncelikle kendinize karşı dürüst olmalısınız. Böylece kendinize karşı özgüveniniz artar.

  *Ayrıca gün boyu kendinize gülümsemeyi asla ihmal etmemelisiniz.
   
 2. Venom

  Venom Bölüm Yöneticisi

  Hayatta insanin sevdigi, önem verdigi kisi / kisiler olmasi onemli bana göre. Birde insana kendini degerli hissettiren bir is / hobby vb olmalidir. Hayata anlam katan.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş