1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hapis yatan Ünlüler

Konu, 'Magazin Haberleri' kısmında I$ık tarafından paylaşıldı.

 1. I$ık

  I$ık Gümüş Ufağı

  Bir çok ünlü belirli zamanlarda cezaevi ile tanışmıştı* Deniz seki ile gündeme gelen bu araştırmayı paylaşmak istiyorum.
  [​IMG]

  Hata yapıp suça bulaşan ünlü isimler hayatlarının bir bölümünü demir parmaklıklar arkasında geçirmek zorunda kaldı.İşte mahkum olan ünlüler...

  SERDAR ORTAÇ
  Pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç 1999 yılında 'Askerlikten kısmen veya tamamen kurtulmak için hile yapmak' suçundan 54 gün Mamak Askeri Cezaevi'nde kaldı.

  GÖKHAN ÖZEN
  Kız arkadaşına sözle taciz eden bir kuaförü kaçırarak döven şarkıcı Gökhan Özen darp suçundan 2 ay cezaevinde kaldı.

  CENGİZ İMREN
  Tarabya sırtlarında lüks bir villada beste fabrikatörü olarak hayatını yaşarken* bir çeteye yardım ve yataklık ettiği iddiasıyla tutuklandı. İmren* Kocaeli F Tipi’nde cezasını çekti.

  DOĞUŞ
  Irza geçmek suçundan 1993'te 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Bayrampaşa’da 4 ay kaldı.

  BURHAN ÇAÇAN
  Hafta Sonu Dergisi’nde bir röportajında İbrahim Tatlıses'e hakaret eden Burhan Çaçan* Sağmalcılar Cezaevi'nde cezasını çekti.

  [B]HALUK LEVENT[/B]
  [FONT=Arial]1997'de karşılıksız çek nedeniyle tutuklandı. Metris’te 9 ay hapis yattı.
  [FONT=Arial]
  [FONT=Arial][B]İBRAHİM TATLISES[/B]
  [FONT=Arial]

  [FONT=Arial]1987’de İzmir Fuarı'nda çekim yapmasına izin vermeyen polislerle tartıştı. Tatlıses polise hakaretten Buca Cezaevi’nde 16 gün hapis yatmıştı.
  [FONT=Arial]
  [FONT=Arial][B]TUĞBA ÖZAY[/B]
  [FONT=Arial]Tuğba Özay sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak için Susurluk Davası hükümlüsü Yaşar Öz'den yardım isteyince cezaevine girdi. Paşakapı Cezaevi'nde 6 ay yatan Özay "Hatalarımdan ders aldım" dedi.
  [FONT=Arial]
  [FONT=Arial][B]BÜLENT ERSOY[/B]
  [FONT=Arial]Ünlü sanatçı 19 Eylül 1980'de evine gelen hakime hakaret edince tutuklanıp* İzmir Buca Cezaevi'nde özel bir bölüme yerleştirildi. 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan Ersoy'un cezası hapishanede yattığı 45 gün göz önüne alınarak ertelenmişti. Ersoy* daha sonra Kuşadası'nda bir gazeteciye saldırıp* makinesini kırdığı iddiasıyla Söke Cezaevi'ndeki kadınlar koğuşuna konulmuş ve orada da 2 ay yatmıştı
  (Bugün)[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
   

  Ekli Dosyalar:

 2. Murat

  Murat Yönetici

  Yatmayan yok gibi.. Bir çoğu zaman Bayrampaşa cezaevinde misafir olmuşlar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş