1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hangi burç neden korkar

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında yosun tarafından paylaşıldı.

 1. yosun

  yosun Süper Yönetici

  KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu.

  BOĞA :
  Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu.

  İKİZLER :
  Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu

  YENGEÇ :
  Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu

  ASLAN :
  İzleyici bulamama korkusu. Kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu.

  BAŞAK :
  Belaya bulaşma, hastalığa bulaşma, hastalığın bulaşması korkusu

  [COLOR=lime]TERAZİ :[/COLOR]
  [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f] Popüler bir partner bulamama, popüler olamama korkusu. Tartışma korkusu.

  [COLOR=paleturquoise]AKREP :[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=paleturquoise][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f] Güçsüz kalma korkusu, gücünü kaybetme korkusu

  [COLOR=indigo]YAY : [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=indigo][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]Bilgi bulamama, duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama korkusu

  [COLOR=dimgray]OĞLAK :[/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=dimgray][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f] Başkaları ne der korkusu. Parasız kalma korkusu.

  [COLOR=magenta]KOVA : [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=magenta][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]Yalnız kalma korkusu. Sıradanlaşma korkusu.

  [COLOR=magenta]BALIK : [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=magenta][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]Partner olmadan yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu.


  [COLOR=wheat]Burçlara Göre Korku ödülleri dağıtılsa !
  [COLOR=darkolivegreen]En korkak burç ödülü:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=wheat][COLOR=darkolivegreen][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f] YENGEÇlerin.

  [COLOR=green]En Çekingen burç ödülü [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=green][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]BAŞAKların lütfen çekingenlik, korkuyla karıştırılmasın.

  [COLOR=mediumturquoise]Korkmaktan en çok korkan burç ödülü [/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=mediumturquoise][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f]KOÇların.

  [COLOR=deepskyblue]En korkusuz olduğunu bıkmadan dile getiren burç ödülü [COLOR=#2f4f4f]AKREPlerin[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#2f4f4f][COLOR=deepskyblue][COLOR=#2f4f4f][/color][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/font][/color][/color][/font]
   
 2. yosun

  yosun Süper Yönetici

  KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu.
  Korkmaktan en çok korkan burç ödülü KOÇların.
   
 3. neşeli işler

  neşeli işler Yeni Üye

  sen koçsun dimi yosun ama hiç sana uymuyo malesef dimi
   
 4. yosun

  yosun Süper Yönetici

  evet canım uymuyor
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş