1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Hamile Kalmak İçin Uygulanabilinecek Kür Tarifi

Konu, 'Gebelik' kısmında Rabba tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rabba Bölüm Yöneticisi

  Hamile Kalmak İçin Uygulayabileceğiniz Kür:

  Birçok uzmana gittiniz ve hamile kalamıyor musunuz? Çocuk sevgisini tatmak ve çocuğunuzu en iyi şekilde yetiştirmek mi istiyorsunuz? O halde hamile kalmak için uygulayacağınız kür ile bunu gerçekleştirmeye ne dersiniz?
  [​IMG]
  Hamile kalmak için incir ile hazırlayacağınız kürden yararlanabilirsiniz.

  Kür’ün hazırlanışı: 2,5 bardak suyun içerisine atacağınız on beş ya da on altı tane kuru inciri yirmi dakika boyunca kaynatın. Zaman dolunca soğumaya bırakın. Suyunu süzün ve her öğün öncesi ( 10- 15 dakika önce) ikiye ya da üçe bölerek aç karnına yiyin. Bu incir kürünü günde 2 kez olmak üzere 21 gün boyunca uygulayın. Sonra yedi gün ara verin ve 21 gün daha uygulama yapın. Bu kürü her gün taze olarak hazırlamanız gerekmektedir.

  Eğer incirleri yumurta çatlatmak için kullanmak istiyorsanız incirleri ortalama 6 dakika kaynattıktan sonra taze ve gevrek havucu dilimleyerek içine atın ve 4 dakikada bu şekilde kaynatın. Bu şekilde kullanacağınız kür yumurtalarınızın çatlamasın da size yardımcı olacaktır.
   

  Ekli Dosyalar:

Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş