1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Günlük Burç Yorumları 28.11.2011

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Günlük Burç Yorumları 28 Kasım 2011 Pazartesi
  28 Kasım 2011 Pazartesi Günlük Burç Yorumu
  28 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  Koç Burcu Yorumunuz
  Duygusal ilişkilerinizi ve işlerinizi aynı anda idare etmek isterseniz, istemediğiniz tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu tür bir ikilem içine düşmeniz de büyük bir olasılık. Bazı zorluklarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. ilişkinizde beklemediğiniz tartışmalara karşı açık olacaksınız. Ani patlamalar yolunda giden ilişkilerinize zarar verebilir.

  Boğa Burcu Yorumunuz
  Fizik olarak biraz yorgun ve fiziksel etkinliklere karşı isteksiz olabilirsiniz. Özellikle iş veya para konularında yorgunsunuz. Bu konularda yargı hataları yapacaksınız ve hakkınızda yanlış yargılara varılmasına sebep olabilecek derecede zihinsel yorgunluk içinde olabilirsiniz. Gene de her şeye rağmen para size kendiliğinden gelebilir. Hiç bir gayret sarfetmeseniz bile kazancınız bir nebze artabilir.

  İkizler Burcu Yorumunuz
  Basit bir inattan ibaret olacak olan isteklerinize olumlu çıkış yolları bulamayabilirsiniz. Harcayacağınız çaba ve gayret sonuçsuz kalabilir. Maddi açıdan bol harcamalı bir hafta geçirebilirsiniz. Özellikle yeni ve değişik şeylere karşı olan ilginiz sonucunda, masraf etmeniz mümkün. Düşüncesiz hareketleriniz ay sonuna doğru sizi sıkıntıya sokabilir.

  Yengeç Burcu Yorumunuz
  Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir kaç gün yaşamanız olasıdır. Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir. Bu günleri dikkatli yaşamalı risklere pek fazla girmemelisiniz. Malum ya siz riski seviyor ama daha da beteri bunun farkında olmuyorsunuz.

  Aslan Burcu Yorumunuz
  Bu dönem duygusal ilişkilerinizi düzene koymaya uygun dönem değildir. İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren bir ilişkiniz hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi üzüntü geçici bir şeydir ve kalıcı olmasına izin vermemelisiniz.

  Başak Burcu Yorumunuz
  Birlikte olduğunuz kimsenin bazı bunalımları size yansıyabilir. Yeniliklere uymakta zaman kaybetmemelisiniz. İnsanların tahrik edici tutumlarına da uymayın bu şekilde kaybedecek zamanınız yok. Özellikle maddi alanlarda yeni imkanlar çıkabilir.

  Terazi Burcu Yorumunuz
  Bu gün önemli bir insan sizi her konuda destekleyebilir. Özel hayatınızda dikkatli olmalı ve hiç bir konuda fazla açılmamanız gerekiyor. Aile veya duygusal ilişkilerinizle ilgili bir mutluluk yaşamanız, bir yerde eğlenmeniz mümkündür. Karşı cinsten, istediğiniz fakat ummadığınız bir haber veya teklif alabilirsiniz.

  Akrep Burcu Yorumunuz
  Bu gün sinirli bir ortamda bulunabilir ve zaten pek sevmediğiniz biri ile sinir savaşı halinde olabilirsiniz. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. İşlerin çabuklaşması için insiyatifi ele alıp, kendi yaklaşım derecenizi açıkça ortaya koymanız gerekiyor.

  Yay Burcu Yorumunuz
  Süregelen bir duygusal ilişki içindeyseniz bu gün tatsızlık yaşayabilirsiniz. Duygusal ilişkiler haricinde bu gün son derece dikkatli ve çevrenizdekilere karşı uyumlu olabileceğiniz bir dönemdesiniz. İş yerinizde tüm gözler ve olumsuz tepkiler sizin üzerinize çevrilmiş durumda.

  Oğlak Burcu Yorumunuz
  Düşündüklerinizin gerçekleşmemesi sizi telaşlandırmasın kendinizi sakinleştirebilecek bir şeyler bulmaya gayret etmelisiniz. Onlarla birlikte bir şeyler yaparken her zamankinden daha tedbirli davranmak bir çözüm olabilir, bunun yanı sıra kendinizden yaşça daha büyük insanlarla ilişkilerinize de dikkat etmelisiniz.


  Kova Burcu Yorumunuz
  Aşırı hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Hareket ve yorgunluk hastalıkları gündeme getirebilir. Bu durumda enerjinizi açığa çıkarırken dikkat etmelisiniz. İşle ilgili bağlantılarınızı bir süre ertelemelisiniz. Haberleşmeler konusunda yaşayacağınız problemleri ise çevrenizdeki insanlardan yardım alarak çözümleyebilirsiniz.

  Balık Burcu Yorumunuz
  Sağlığınıza bugün özellikle dikkat İstediğiniz konularda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Her geçen gün sizin için daha fazla kayba sebep olabilir. Bu yüzden her konuda, gereken teşebbüslere zaman kaybetmeden başlayacağınız bir gün. Ayrıca beklenmedik kazalara açık olabileceğiniz bir dönem.
   
 2. F

  Fıstık Yeni Üye

  Her burç için bunca yorumu nasıl yazıyorlar hayret :)
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş