1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Günlük Burç Yorumları 14.12. 2011

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  14 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumları
  Burç Yorumları 14 Aralık 2011 Çarşamba
  14 Aralık 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  Bugünün Günlük Burç Yorumları 14 Aralık 2011 burç yorumları günlük burçlarınızın yorumları sizlere sunuyoruz.

  Koç Burcu
  Düşüncelerinizin dağıldığı ve kafanızı toplamakta zorluk çektiğiniz bir gündesiniz. Sizi bağlayacak kararlardan uzak durmalısınız. Akşam saatlerine doğru şimdiye kadar bilinmeyen olaylar açığa çıkabilir, haberler alınabilinir. Açıktan açığa değil ama sizi gizlice tehdit eden aynı zamanda destekleyen kişileri ya da konuları farkına varabilirsiniz.

  Boğa Burcu
  Sabah saatlerinde arkadaşlarınız ile çeşitli grup çalışmaları ve organizasyonların içinde yer alabilir, birlikte fikirlerinizi tartışabilirsiniz. Akşama doğru ilginç ve heyecanlı olaylarla karşılaşabilir, güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu aradagelecek günlere ait planlar yapabilir, bu konuda arkadaşlarınızdan öğütlerin yanı sıra yoğun bir destek alabilirsiniz.

  İkizler Burcu
  Hem kişisel hedeflerinizi hem de kariyeriniz konusundaki planlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir, yoksa kısa sürede bunlarla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Patron ve işverenlerinizle ilgili ilişkileriniz her zamankinden daha önemli hale gelebilir, size sürpriz öneriler sunulabilir

  Yengeç Burcu
  Basit fikirlerden yola çıkarak düşüncelerinizi geniş ufuklara yöneltebilirsiniz. Ancak durumu abartmamakta fayda da var. Öte yandan yabancılarla irtibat kurabilir, yeni ülkelere gidebilir veya farklı kültürler, yeni öğretilerle tanışabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sürpriz seyahatler veya yolculuklarda sürpriz gelişmeler olabilir.

  Aslan Burcu
  Güne başkalarından gelmesini beklediğiniz destekleri düşünerek başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz gelişmeler olabilir ve gelen desteklerle çok sevinebilir, huzur bulabilirsiniz. Öte yandan parasal konularda atılacak adımlar ve anlaşmalar için oldukça uygun bir zamandasınız. Kazançlı anlaşmalar yapabilirsiniz.

  Başak Burcu
  İlişkileriniz konusunda oldukça hareketli gelişmelerin olduğu bir gün. Eşiniz veya sevgilinizden gelen fikir ve önerilere açık olmak sizin faydanıza olacaktır. Akşam saatlerinde ise ortaklık gerektiren konularda sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir, yeni anlaşmalara girişebilirsiniz. Fakat bencil tavırlardan mutlaka uzak durmalısınız.

  Terazi Burcu
  Sabah saatlerinden itibaren çalışma konusunda yoğun vakitler geçirebilir, ekip çalışmalarına katılabilir, anlaşmalara imza atabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sürpriz gelişmeler olabilir ve çalışmalarınızı yeni bir yöne sokacak düzenlemelere girişebilirsiniz. Sağlığınıza her zamankinden çok özen göstermeniz gereken bir gün.  Akrep Burcu
  Güne titiz ve sorgulayıcı bir ruh hali ile başlayabilir, sizle alakalı olmayan konulara dahi merak gösterebilirsiniz. Diğer yandan aşk hayatınızdaki gelişmeler heyecan verici bir hal alabilir, aklınızdaki orijinal fikirlerle kendinizi sevgilinize kabul ettirebilir, fikirlerinizin kabul görmesi karşısında kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

  Yay Burcu
  Aileniz hakkında almanız gereken kararlar olabilir, bu kararları tekrar gözden geçirmeniz de icap edebilir. Mümkünse aile büyüklerinden akıl almak faydalı olabilir. Akşam saatlerinden sonra ise aile içinde sürpriz gelişmeler olabilir. Başkalarından saklanan veya sizden gizlenen konular açığa çıkabilir, gelen konuklar heyecan uyandırabilir.


  Oğlak Burcu
  İlişkiler ve diyaloglar açısından en güçlü olduğunuz günlerden biri. Yakın çevreniz ile ilgili hareketli ve şaşırtıcı gelişmelerle karşılaşabilir, akşam saatlerinden itibaren ise ilginç fikirleriniz ile ortaya çıkabilir, yakın çevreniz ve yakın akrabalarınızla bunları paylaşarak ilgi toplayabilirsiniz

  Kova Burcu
  Parasal konularda atılacak ilk adımlar ve anlaşmalar konusunda oldukça uygun bir dönemdesiniz. Kazançlı çıkabileceğiniz alışverişler bu dönemde yapılabilir. Akşam saatlerinden itibaren ise maddi konularda sürpriz gelişmeler meydana gelebilir, kaynaklarınızı gözden geçirebilir, yeni yatırım yolları arayabilirsiniz.

  Balık Burcu
  Kendinizle ilgili yeni fikirlerle ortaya çıkabilir, ifadeleriniz iyice önem kazanabileceği gibi bir parça da olsa bencilce bir hal alabilir. Akşam saatlerinden itibaren ise sürpriz gelişmeler olabilir, bedensel görünümünüzü önemseyebilir, spor, diyet gibi sizi doğrudan ilgilendiren konularda yeni kararlar alabilir, bunları hemen uygulamaya koyabilirsiniz.
   
 2. a

  açelya Yeni Üye

  Bugün demek ki günüm oldukça hareketli ve yoğun geçecek
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş