1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Günlük Burç Yorumları 11 Aralık 2011

Konu, 'Günlük Burçlar' kısmında ada tarafından paylaşıldı.

 1. a

  ada Yeni Üye

  Günlük Burç Yorumu 11 Aralık 2011
  Günlük Burç Yorumları 11 Aralık Pazar
  11 Aralık 2011 Pazar Günlük Burç Yorumunuz


  Koç Burcu Yorumunuz
  Bugün enerji dolu ve yerinde duramaz bir yapıya sahip olacak ancak aynı zamanda da fiziksel yetersizlik içine gireceksiniz. Siz bir koç kadınıysanız bugün çevrenizdeki birçok erkeğin beğenisini kazanabilirsiniz ancak evli bir kadınsanız eşinizle anlaşmazlıklarınız olabilir. Siz bir koç erkeğiyseniz, bugün karşıcinsten olanlarla, eskiye oranla daha iyi anlaşabilir, arkadaşlık ya da aşk ilişkileri gerçekleştirebilir, hemen hemen her konuda anlayış görebilirsiniz.

  Boğa Burcu Yorumunuz
  Bugün çok fazla konu üzerine yoğunlaşmadan, soğukkanlı davranabileceğiniz bir gündesiniz. Rahatça düşünüp, planlar yapabilir, işlerinizi sıraya koyabilirsiniz. Topluma açık olan kalabalık bir ortamda, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte bulunmanız olasıdır. Eğer bunun gerçekleşmesi halinde tüm dikkatleri üzerinize çekerek, günün yıldızı olabilirsiniz.Yine de böyle bir ortamda fazla eğlenebileceğiniz söylenemez. Kısa zamanda sıkılarak o ortamı terketme arzuları duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır.

  İkizler Burcu Yorumunuz
  Bugün duygusal olarak karmaşık bir gün geçirebilirsiniz Karşı cinsle ilişkilerinizde şanslı olmanıza rağmen kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Eğer siz bir bayan ikizseniz çevrenizde sizinle çok yakından ilgilenen birisi bulunabilir ancak bu konuda siz fazla istekli olmayabilirsiniz. Eğer onu gerçekten beğenmiyorsanız bunu belli etmeniz ve en azından sizinle ilgili beklentilerini son erdirmeniz gerekiyor.

  Yengeç Burcu Yorumunuz
  Bugün, günlük işlerinizde karşılaşacağınız ufak tefek aksillikler nedeniyle biraz sinirleriniz bozulabilir. Çevrenizde bulunan bir kişinin hakkınızda yapmış olduğu bir dedikodu canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bu kişiyle yüzleşip onun gerçek niyetini öğrenmeniz daha olumlu bir yaklaşım tarzıdır.Günün ilk saatlerinde oldukça kararsız bir yapıda olmanız mümkündür. Size yapılan bir teklifi uzun uzun düşündükten sonra belki işinize gelmediği için, belki kararsızlığınız nedeni ile reddetmeniz olasıdır.

  Aslan Burcu Yorumunuz
  Bugün, daha önceden hiç düşünmediğiniz hatta aslında pek istemediğiniz bazı şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hesapta olmayan tesadüfler veya karşılaşacağınız aksilikler planlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilir. Bugün için kimseye söz vermemelisiniz. Alacağınız bir haber sizi işiniz hakkında endişelendirebilir. Hemen paniğe kapılmayın. Aksayan birşey yok, sadece bir yanlış anlamadan dolayı sizi telaşlandırıyorlar.

  Başak Burcu Yorumunuz
  Bugün maddi konularla ilgili beklentileriniz boşa çıkabilir ve hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler para akışınızı zorlayacak etki yapabilir veya siz yardım için para harcayabilirsiniz. Yapacağınız harcamaların sonunda sıkıntı çekmeniz kaçınılmaz. Bazı konularda size karşı insafsız bir rekabet başlatabilirler ve buna son derece canınız sıkılabilir. Mücadele etme azmindesiniz fakat bugün için güçlerin eşit olmadığını da bilmelisiniz. Herşeye rağmen karşınızdaki kimselerle başa çıkabilirsiniz fakat bu kolay olmaz.

  Terazi Burcu Yorumunuz
  Bugün şansınızda ani bir iyiye dönüş var. Şansa bağlı işlerde başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz uğraşlara daha fazla zaman ayırmanız içinde bulunduğunuz sıkıntılı ve düşünceli halinizden kurtulmanıza yardımcı olabilir.Bugün sizin için yeniden yapılanma, dinlenme ve mutluluk günü olabilir. Kendinize bir hediye alabilirsiniz. Sakin bir ortamda sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz veya büyük takdirler toplayabilirsiniz. Yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi, gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz.

  Akrep Burcu Yorumunuz
  Bugün işinizle ilgili bazı memnuniyetsizlikleriniz olabilir. Eğer bu varsa yeni imkanlar aramanız için en uygun gündesiniz. Bunda başarılı olmasına olabilirsiniz fakat kolay olacağını da zannetmeyin. İşinizle ilgili sinirli ve gerilimli konuları özel hayatınıza taşımanız eşiniz veya sevgilinizle aranızda problemlerin çıkmasına sebep olabilir. Bu tür sorunlarınız yüzünden evliliğiniz çıkmaza girebillir.

  Yay burcu Yorumunuz
  Eğer uzun süredir yalnız kaldıysanız, hoş olmayan psikolojik bir yapıya girmeniz olasıdır. Yakın dostlarınızı, sevdiğiniz kimseleri çağırarak kendi çevrenizde bulundurmalısınız. Eğer böyle bir toplantı yapabilirseniz sizin için, kendinizin dışarıya gitmenizden daha rahat ve hoş olacaktır. Herşeye yeni bir moral ve görüş açısıyla bakmanız olasıdır. Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız. Bunu yaparsanız endişelenecek bir durum olmadığını daha iyi görebilirsiniz.

  Oğlak Burcu Yorumunuz
  Bugün karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gününüzdesiniz. Bu gün yeni ilişkilere ve yeni tanıştığınız kişilerle dostluk geliştirmeye uygun değilsiniz.Yakınlaşmak istediğiniz kişiler sizin çapınızda olmadığı için herhangi bir şekilde zarar da verebilirler. Siz bir kadınsanız, karşı cins ilişkilerinizde devamlı taviz vermeniz yüzünden karşınızdaki kimseyi iyice şımartmış olabilirsiniz. Artık sizin de güçlü bir kişiliğinizin olduğunu ortaya koymanızın zamanı geldi de geçiyor bile.

  Kova Burcu Yorumunuz
  bugün kendinizi güçlü bir konumda görüyor olabilirsiniz ancak önemsemediğiniz kimselerden umulmadık zararlar gelebilir. Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak fazla gerilmiş durumda olabilirsiniz. En azından fiziksel olarak belli bir rahatlamaya ulaşmalısınız. Gerilimleriniz için huzursuzlanmanız gereksiz. Bunlar sadece yıldızların üzerinizdeki etkilerinden kaynaklanmaktadırlar. Bir arkadaşınızın teklifini kabul ederek eğlenceli saatler geçirmeniz veya değişik konularla ilgilenmeniz olasıdır.

  Balık Burcu Yorumunuz
  Bugün çevrenizde olumlu gelişmeler meydana gelebilir ve zamanın sizin için çok değerli hale geldiğini görebilirsiniz. Bazı planlarınız boşa gittiği için üzülebilirsiniz ancak sonunda siz karlı çıkacaksınız çünkü böylece değişik imkanlar yaratabileceksiniz. Özel hayatınız dengeli ve huzurlu. Evinizde de probleminiz olduğu pek söylenemez. Tutulmayan sözlerin, karşınızdaki insanın elinde olmayan sebeplerden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor.
   
 2. a

  açelya Yeni Üye

  Günlük burç yorumları kimi burçları mutlu ederken kimi burçları da mutsuz etmeye devam edecek
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş