1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

Gündüz vekil gece travesti!

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında Rüya tarafından paylaşıldı.

 1. R

  Rüya Yeni Üye

  Bu kişi bir ülkenin milletvekili. iki odalı dairesinde, gündüzleri bir milletvekili olarak erkek, akşamları da kadın olarak yaşıyor.
  İsveç'te bir televizyon kanalına özel röportaj veren Merkez Partili Fredrick Federley izleyenleri şaşırttı. Fredrick Federley, iki odalı dairesinde, gündüzleri bir milletvekili olarak erkek, akşamları da kadın olarak yaşadığını anlattı.

  GÜNDÜZ ERKEK, AKŞAM KADIN!

  İsveç'in TV4 televizyon kanalına verdiği röportaj sırasında nasıl kadın kılığına girdiğini gösteren ve röportajı gerçekleştiren muhabirle kadın olarak gece hayatına çıkan Fredrick Federley, "Ülkemizde eşcinseller karşı ön yargılı insan çok. Ben de akşamları kadın kılığına girerek, gece hayatının içine giriyor ve eşcinsellere karşı ön yargıları bizzat yaşıyorum. Gay olmam, partideki bazı arkadaşları rahatsız ediyor. Ama her kesin bir yaşam tarzı var" dedi.

  Fredrick Federley, eşcinsellerin evlenmesine de destek verdiğini söyledi. Fredrick Federley ilk kez TV'de açık bir şekilde nasıl kadın kılığına girerek halkın arasına karıştığını gösterince izleyiciler arasında büyük şaşkınlık yarattı.
   
 2. Nursena

  Nursena Admin

  Şimdi buna özel hayat kimene derler , travestilere en çok kadınlar karşı çıkmalı hayatın dengesini bozuyorlar.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş